Forum
"Water. Earth. Fire. Air. Hundreds of years ago four natios lived together in harmony. But everything changed when Fire nation ATTACKED. Only the avatar, who could bend all four elements could keep the balance in the world. But when he was needed to the world-he vanished".
Ako ne kontate sta znaci ovo vidite na Google translate lol.
Kao mi smo u tom avatar svetu u kojem svi mogu da kontrolisu ova cetri elementa.Ali nije mogao svako sve, nego ljudi iz plemena vode mogu samo vladati vodom,i sl.
Sada mi zivimo tako, ali vi se pitate: Andrej, zasto bi to radili?!
Prvo sto morate da uradite je da kazete iz koje ste nacije. Mozete birati:
Pleme vode-vladate vodom. Zivite u hladnijim krajevima, npr u Antarktiku jer tamo ima mnogo vode. Jaki ste i mozete tamo graditi vase utvrdjenje.Odlicni ste protiv vojnika naroda Vatre.
Kraljevstvo zemlje-vladate zemljom. Imate ogromnu snagu(fizicku) i sjajno vladate zemljom. Odlicni ste protiv naroda Vazduha.Zivite na ravnicama i u sumskim predelima.
Vazdusne trupe(aka vazdusni nomadi)-vi vladate vazduhom. Zivite u planinskim predelima, jer tamo ima mnogo cistog vazduha. Kao i kod svih drugih nacija, na planini mozete graditi vas grad. Jaki ste protiv naroda Vode. Spretni ste jer je tehnika vladara vazduhom ustvari izbegavanje udaraca protivnika.
Narod vatre-imate NAJJACU vojsku. Vojska vam je nabrojnija, ali ne mozete imati saveze sa drugim narodima. Vladate vatrom i jaki ste protiv vladara zemljom. Zivite u tropskim predelima.
Sada ratujemo, blabla. Ali zanimljiv deo stize:neko, bilo ko od nas ce biti AVATAR. Vladace svim elementima i drzati ravnotezu u svetu. Imam onaj app 'Wheel of Fortune', pa cemo videti ko ce biti srecko avatar.
Svako moze imati po dva grada a napravicu i mapu. Dalje je valjda sve jasno.
Ovo je kao 'Drzave:New Version', samo sto cemo koristiti ovo 'bendovanje' kao rarovanje.
Takodje, treba nam po dvoje za svaku naciju. Ako svako moze imati po dva grada, onda ce valjda ukupno imati oko 16 gradova.
To je to, nadam se da ce tema portajati duze vreme.
14. oktobar 2016
Da se zna, vladanje elemnta je kao npr pokretati vodu, zemlju itd, takozvanom silom lol. Kontate? Da? Ne?..
14. oktobar 2016
Evo mape:
http://image.prntscr.com/image/1269a58d671945e2bb15188c6cdc1277.png
Inace,evo gde moze koja nacija ziveti.
http://image.prntscr.com/image/7679f7f405ec4cc18230599763be19a7.png
Siva boja-vazduh
Bela boja-voda
Zelena boja-zemlja
Zuta boja-vatra
Evo,ja cu biti vazdusni nomad.Zauzecu ovu teritoriju:
http://image.prntscr.com/image/e52572e294cd465da4ffad3d86b7d34d.png
Imacu grad Balevong i ogromni hram vazduha gde ce se nomadi poducavati vladanjem vazuha.Nalazi se na najvecem vrhu ove planine.
huhu.
14. oktobar 2016
Wow, ovo ima i anime i film. Tek sam to skontao lol
14. oktobar 2016
Ja cu biti Zemljani...
14. oktobar 2016
Ja cu biti Vatra pa onda da napadam sa Lava Houndom mojim pomoćnikom
14. oktobar 2016
Mrzi me da čitam ovo gore skroz
14. oktobar 2016
Moooras.
Ime gradova? Mozete imati do dva grada
14. oktobar 2016
Aha sad kontam
Ajde neka ime prvog grada bude: Đanigrad
A ratovaću čim neko bude mene napao prvi
14. oktobar 2016
I neka bude ogromna toplana u centru Đanigrada u kojoj svi mogu da zapale svoje mačeve ili da ugreju kaficu itd...
A biće na vrhu planine "Nosonja" jedna baraka u kojoj će ljudi trenirati
14. oktobar 2016
Gde ces da ti se nalazi grad?
15. oktobar 2016
Novosti:Istrenirani prvi vladari vazduhom iz grada Balevonga. Ucili su sami pomocu 'Boga Neba Markosa'.
Oni su dobili tetovaze za master-vladara vazduhom i sada su staresine hrama.
Takodje su se pripitomili nebeski bizoni(zaboravih da kazem da su duhovne zivotinje vladara vazduhom ovi, vatrom zmajevi, zemljom dzinivske krtice i vodom polarni medvedi-psi.)
A sto se tice samog grada pravi se zid oko njega radi zastite od vladara vatrom. Rekao je ovaj da je neutralan, ali u filmu su cladari vatrom RAZVALILI vladare vazduhom sa njihovom vojskom. Bila je brojnija. Tako da, mi se cuvamo.
15. oktobar 2016
Ja necu da budem niko,ja cu samo da vas zajebavam
15. oktobar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Prijavljujem se za Jebaca.
15. oktobar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Gde si do sad svaleru
svaleru
ja ti spremam veceru
veceru

Kada budes dolazio
na vrata da grebes
dacu ti da veceras
al' prvo da jebes
(2x)

Picka deo cinije
cinije
od svega najmilije
milije

Kad je budes poljubio
nemoj da se deres
poigraj se malo sa njom
i nemoj da seres
(2x)

Slab si nocas svaleru
svaleru
neznam tvoju nameru
nameru

Kazes da si ubledeo
polako se svlacis
moraces da prcas
nemo' se izvlacis
(2x)

Ja sam riba najbolja
najbolja
a tebi sam nevolja
nevolja

Ako neces il' nemozes
da radis sto prije
ima hoce, ima ljudi
pune ih komsije
(2x) KEKEKEKEKEKEKEKKEKEKEKE JEBI JEBI MILIVOJE
15. oktobar 2016
ou nou
15. oktobar 2016
ko se bude sprdao ban.bar dok tema ne propadne
15. oktobar 2016
Jeee!Tema se komentariše!To je bio moj plan,da oživimo sajt nekom forum temom! >:-D
15. oktobar 2016
Ja sam neutralan БРЕ.
MOLEO BIH VLASNIKA DA ODGOVORI NA KOMENTAR.

NOVOSTI:Đanigrad je zauzeo veću teritoriju, sad se prostire od severa, pa sve do planine Nosonja. Na granicama, graničari rade punom parom i premijer zemlje Floki će im dati veće plate.

U drugim vestima :
-Otvorena vojna kasrana
-Sagrađena zgrada Poslovnog Centra "Vrata naroda" koji se nalazi između planine Ural, reke Ural i kaspijskog mora.
-15 oktobra slavi se rođendan barake na Nosonji.
-Napravljeno vatreno oružje koje će se korisriti samo za odbranu. Videćemo da li ćemo napadati
15. oktobar 2016
Hahaha vrata naroda izmedju Kaspijskog mora i planine Ural.. Lolol
Dobro ali ja za svaki slucaj p:
16. oktobar 2016
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg