Forum
Zdravo svima! Svi volimo PC igre ali nekad nam baguju,laguju nece da se pokrenu ili se samo odjednom zaustave! Ako imate ovakve probleme ja cu vam pomoci da ih resite! Sve sto treba da mi kazete jeste koji igricu hocete da instalirate a ja cu vam reci da li ce vam raditi! Naravno dacu vam i link (od torrenta jer je to najbezbedniji nacin) da preuzmete igricu. Lista sta treba znati za ovu temu:
1. Sve sto treba da uradite je da idete u start button (ako ste na windows xp pisace start,na windows 7 ce biti neko sareno dugme u donjem levom uglu) kliknete na to dugme i imate sa strane kao Computer,My Network Places idt. desni klik Computer i idete na Properties i onda ce vam pokazati koji vam je takozvani CPU (brzina kompa) (double core,i3,i5 Pentium 4 idt.) i recicete mi Ghz. Dakle kazete mi CPU i Ghz i obavezno Graficku kartu (GFX).
Ja cu napisati Sistem req. za igricu koju hocete da skinete i dacu vam download link! Ovo je isto prilika da naucite koje kompjutere treba da kupite i da nacuti vise O SAMIM KOMPJUTERIMA! Tako da ako vam treba pomoc javite !!!

Dobra tema?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

25. oktobar 2014
Dobro ali nisi rekao kako za GPU tj. (GFX). Dobro nema veze.
Kliknite na start,pronadjite opciju run,kucajte "diag" (Naravno bez navodnika),kliknite na podkategoriju "display". I tu bi trebalo da piše memorija grafičke.
25. oktobar 2014
Ali navedeni način (nažalost) prikazuje ukupnu memoriju koja se nekoristi.
Najlakši način je ovaj način
http://www.systemrequirementslab.com/my-computer-details (Treba vam java)
25. oktobar 2014
ja koristim game-debate
28. oktobar 2014
Znaci i ti si poceo to da radis.
Ne pravi istu gresku.
To je prevara.
Posle ces morati da odradis neku ponudu (trazi ce ti broj telefona).
09. decembar 2014
znam bre
09. decembar 2014
ali izabrao sam ovu temu jer je niko ne koristi
09. decembar 2014
Ljudi stalno mi na system requirements lab piše ovo oko grafičke

19. jun 2016
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg