Forum
[Ok, ovu temu su napisale @ChicaFNAF i @Bonnie•FNaF).
Primetila sam da ima par tema u vezi fnaf-a i da se ljudi raspituju za igru. Mada su objasnjenja uglavnom 'Ma radis kao lik u piceriji i jure te roboti'. Ova tema je otvorena da bi pojasnila sta se zapravo desilo. Mozete predlagati teorije i pricati o njima jer se svako misljenje postuje.
Prvo; FNaF 1 NIJE prvi deo, jeste da je prvi izasao ali u vremenskoj liniji nije tako.

Pre restorana 'Freddy Fazbear's Pizza', gde se desava radnja FNaF 2 -a, postojala su dva restorana.

Prvi ikada otvoren se zove 'Fredbear's Family diner'. U tom restoranu je postojao samo jedan animatronic [robot] - Freddy. Zgrada je znatno manja i prikazana je u 'Take cake' mini - igri.
(Mini - igre su igrice koje se ponekad aktiviraju kada umrete)

Ok ovo je taj restoran. (Malo pre godine 1983). U njemu je covek pod nezvanicnim imenom 'Purple Guy' ubio jedno dete, to koje vidite gore. Zbog toga se ovaj restoran zatvara, i otvara se Freddy Fazbear's Pizza, ne, to nije taj u kome se desava fnaf 2 ili 3, ovaj je pre njega.
Tu su bila dva lika: Golden Freddy (Fredbear) i Springtrap (Spring Bonnie). Ovde negde nam se nalazi radnja iz fnaf 4...
Svi smo u mini-igrama iz fnaf 4 primetili jednu stvar u zadnjoj (ok, predzadnjoj) mini - igri, a to je, da dete (sa kojim inace igrate fnaf4) bude 'zlostavljano' od cetvoro dece i desi se ovo...

Neki ovo zovu 'Bite of 83'. (zbog ovoga se ovaj restoran zatvara)
Ovo dete je potom odneseno u bolnicu, gde je u komi. Dok je u komi, on sanja. Sve to radite u fnaf 4 je zapravo nocna mora.
Iiii potom to dete umre.
Nesto sto je karakteristicno za fnaf legendu jesu smrti dece, a sto je jos karakteristicnije je to sto njihove duse, mogu da 'posses', bukvalno, da udju u robota/animatronic i da ga kontrolisu.
Vecina misli da je ovo prvo dete uradilo to isto sa Golden Freddy - jem, a ovo dete iz fnaf 4 sa Puppetom to jest onom cudnom stvari koja vas ubije ako ne uradite ono sa Music Box-om u fnaf2. (zbog ovoga puppet moze da 'levitira').

I napokon stizemo do Freddy Fazbear's Pizza koji se sada otvara!! Yay! Tamo inace ide fnaf2.

Kao sto je veoma lako primetiti imamo puno likova:
- New/Toy Bonnie [Stage]
- New/Toy Freddy [Stage]
- New/Toy Chica [Stage]
- Balloon Boy / BB [Game area]
- Puppet / Marionette [Prize Corner]
- Mangle [Kids Cove]
- Old/Withered Bonnie [Parts/Service]
- Old/Withered Chica [Parts/Serice]
- Old/Withered Freddy [Parts/Service]
- Old/Withered Foxy [Ne zna se gde se nalazi, misli se da je Parts/Service]
- Golden Freddy [takodje]

U fnaf2 pocinjemo u kancelariji i imamo dva ventilaciona kanala i jedan hodnik.
Nemamo vrata, jedini vid odbrane je maska koja zavarava sve osim Foxy-ja i Puppet-a.

Takodje imamo jos jedan zadatak - 'Wind up the music box'. Ukoliko ne uspemo da to uradimo na vreme, cuce se tiha muzika dok Puppet napusta Prize Corner i dolazi da vas ubije.

Aliiiii se desava jedan bitan dogadjaj koji se zove Bite of '87, zbog kojeg se ovo mesto zatvara.

Dalje, ima teorija da da zatim ide fnaf3, i fnaf1, ima raznih teorija.
Ukoliko zelite mozete pitati za informacije ispod, nadamo se da smo vam pomogle!

Pozdrav!
25. oktobar 2015
25. oktobar 2015
Good job
(iako sam ja pisala pola toga )
25. oktobar 2015
LOL
25. oktobar 2015
Hej stigla sam sa jos teorija
Citala sam da se fnaf 3 desava 2022 / 2023. godine, nisam sada sigurna.
Ok znam da je Phone guy umro u fnaf1 [crii everitiiim] ali se ipak cuje u fnaf3 ali to sto cujes su snimljeni snimci jos iz Freddy Fazbear's Pizza tamo sa Goldijem i Springtrap-om. To ti i kaze ovaj lik u fnaf3 night 1 phone call.
"We found old training tapes, those are like pre-historic" Tako nesto...

A to sto se u kutiji nalaze maske toy likova ne mora da znaci zato sto je Fazbear's Fright (ta kompanija iz fnaf3) nije isto kao ona kompanija iz prethodnih restorana
28. oktobar 2015
Sta mislis, ko je ubio phone guy-a?

Ja mislim da je Chica
(wooow nelogicno totalnoooo)
Ozbiljno zato sto se cuje u pozivu lupanje na vrata, a samo Foxy moze da lupa tako, a Foxy napada samo na leva vrata tako da su leva vrata zatvorena. Onda otpada i Bonnie ;-; zato sto i Bonnie napada sam na leva vrata.

A ona Freddyjeva pesma se cuje samo kada ti nestane struje ali ne cuje se na snimku da je nestalo (ne znam kako da objasnim ali se ne cuje).
Ta pesma se mozda cula zato sto je Freddy bio u kuhinji, valjda o-o

A zasto bas Chica, zato sto kad on kaze 'oh no' cuje se onaj zvuk koji se cuje kada je ona u kancelariji valjda znas na sta mislim.

A opet moguce je da je Goldie ali bi se culo ono 'hihi' njegovo

A na kraju sto se cuje jumpscare problem je sto niko tako ne zvuci o-o

Who killed pg, the world may never know

A mozda Scott oce da nas zeza i stavio je neki nasumicni zvuk jer oce da mi ovde razbijamo glave dok on uziva
28. oktobar 2015
I OVO IZNAD JE BITNO KAO DOKAZ DA JE PG UMRO STO ZNACI DA NE MOZE ON DA BUDE PURPLE GUY
28. oktobar 2015
I posto mi je dosadno napisacu jos jedan roman

Ko je pocinio Bite of 87?
Znamo da se to desilo 1987 godine, logicno, verovatno negde oko vase 4-6 noci (dakle oko 9-11 oktobra valjda) u fnaf2
Dakle moguce je da je uradio bilo ko iz fnaf2 pa sad idem sistemom eliminacije.
Svi likovi su: W. Bonnie, Freddy, Chica, Foxy, T. Freddy, Chica, Bonnie, Mangle, Puppet, BB.
Ok, BB, ozbiljno? BB i Puppet definitivno nisu.
Toy Chica, Toy Freddy, Toy Bonnie ne mogu, nemaju dovoljno veliku vilicu.
Ostaju nam W. Bonnie, Chica, Freddy, Foxy, Mangle
Withered Bonnie je malo... nelogicno
Svi ostali Withered likovi mogu biti kandidati.

SADA, Withered likovi se nalaze u Parts/Service sobi, ne znam zasto bi dete islo tamo
Ali ok mozda je uteklo x'D

Ostaju nam W. Chica, Freddy, Foxy i Mangle.
Sada najbitniji deo.

Mozemo procitati na novinama negde "Toy animatronics get scrapped due to a malifunction but old models will be reconstructed" tako nesto.
Sada, zasto bi Toy likovi bili "scrapped" bez razloga??
Jedini dogadjaj tu u tom vremenu je Bite of 87.
Znaci pocinilac B. of 87-a mora biti neko iz Toy generacije.
Jedini lik iz Toy generacije koji nam je ostao kao kandidat je Mangle
Tako daaa, Mangle.
Takodje mogu potvrditi ovo tako sto kada vidite njen jumpscare primetite da uvek kako da kazem 'napada' gornji deo glave, a frontal lobe se nalazi tu.

BUM MAGIJA

Ima jos dokaza ali me mrzi sada da pisem bole me prsti vise
28. oktobar 2015
BTW jeste primetili gresku u fnaf1 night 3 pozivu?

"They'll prob... um... most likely see you"

HAHAHA SCOTT CAWHTON, I BUSTED YOU.
30. oktobar 2015
HAIIIIII GUYZZ
30. oktobar 2015
Mangle srs
31. oktobar 2015
u107747
u107747
Koje ste vi budale majko mila.
Umesto da igrate tu bolesnu igricu idite napolje, Boze mili koji debili.
31. oktobar 2015
u107747
u107747
Retardirani ste 100%.
31. oktobar 2015
lol
31. oktobar 2015
ako ne zelis da pricas o fnaf ovde onda CAOOOO
31. oktobar 2015
u107747
u107747
Jel imas ti zivot jebo te fnaf u guzicu?
31. oktobar 2015
Prvo idi ti zivi svoj zivot i okani se nas, i drugo, ne trebaju mi saveti nekog nasumicnog lika, moj zivot je moj i radicu s' njim sta zelim. Pozz.
31. oktobar 2015
u107747
u107747
Pa da, budi glupaca, boli me kurac nego mi je samo zao sto deca danas bivaju zaludjena retardiranim igricama.
Pozz
31. oktobar 2015
Gde god da odem fnaf.
Odem na facebook fnaf
Odem na youtube fnaf
Odem na twitter fnaf
Odem kuci fnaf
01. novembar 2015
igrala sam extra je
01. novembar 2015
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku