Forum
Oni koji znaju za Papa Louieve igre mogu da primaju obaveštenja od mene.
(Sem naravno ako neko prati njihov blog)
Stavljaću slike i informacije mušterija koju postave na blogu.Ili,jednostavno baveštavam da će stići nova igrica.

Da li će te da pratite temu?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

20. septembar 2014
STIŽE NOVA IGRICA!!!
Još malo pa će se saznati početak priče igrice(Staviću sliku početka igrice)i naravno,napisaću kako se igrica zove.
Ponavljam,uskoro.
20. septembar 2014

EVO KAKO POČINJE POČETAK PRIČE NOVE IGRICE
20. septembar 2014
Mislim da će biti Papa Louie 3
PAPA LOUIE:

Info:
Papa Louie je dopadljiv italijanski kuvar koji prodaje veoma ukusne pizze.On ima mnoštvo mušterija koji žele da probaju bilo šta Papa Louie ima da ponudi.Ma bilo šta da se desi,Papa Louie voli da nagrađuje njegove mušterije,ponekad sa BESPLATNIM PIZZAMA
20. septembar 2014
Ja nevolim Papa loulie, kad pravi ona sranja, pizze, hamburgere itd volim samo kad setam ono i ubijam pizze i hamburgere.
21. septembar 2014
ovo je ekstra tema
21. septembar 2014
PA SLEDEĆA IGRICA TI JE O UBIJANJU PIZZA I HAMBURGERA.
21. septembar 2014
THE TOMATOES

Tomatoes(paradajze)se mogu vidjeti kako skaču unaokolo.Ponekad jednostavno skaču na jednom mjestu,dok u drugim slučajevima oni skaču tamo-vamo.Tomatoe može biti lako poražen,ali ipak,kada su u velikim krdima mogu biti zaista opasni.
21. septembar 2014
Gle kako se na slici igraju...
Info je tako .Mislim,skaču unaokolo?Tamo-vamo?Ma stvarno...
THE ONION RING

Nepoznati Onion ring je banda nepoznatih pretećih lukova.Oni svoja naređenja uzimaju od vođe,Sargea,kojeg je unajmio Radley Madish da zarobi sve mušterije.Uglavnom,oni imaju širok spektar veština,jer bez obzira da li gmižu po zidovima,da li se penju po merdevinama,trčanje,skakanje,šunjanje-ti lukovi imaju sve što je potrebno za odbranu protiv Papa Louiea.
21. septembar 2014
DELIVERY BOY ROY

Roy je više od dostavljača pizze.Otkako je sam na poslu,Roy je nevoljno preuzeo posao kuvara,dostavljača i generalnog direktora pizzerie.Kada ne priprema pizze,Roy se obično može naći kako obevlja važne i teške poslove za svog ujaka,Papa Louiea.

Dosta sličica i informacija za danas.
21. septembar 2014
GREG

Greg je djete koje voli zabavu koji živi u stanovima pizzerije.Kao i sa drugim ljudima,Grega su zarobili zli Sarge i Radley Madish u zlatnom kavezu i to mnogo dana.Tokom tih dana Greg je gledao desetak divljih paradajza i sve skice i informacije o njima zapisivao je u svesku.Nakon što ga je Papa Louie spasio,Greg je počeo da voli paradajze i divio se zapisanim činjenicama.
21. septembar 2014
BIG PAULY

Nakon otvaranja prodavnice"Pauly's pepper shop"odmah pored pizzerie,Big Pauly je brzo postao redovan kupac u Papa Louievim restoranima.Kada ga je spasio Papa Louie,došao je da mu pomogne da pobjedi Sargea i da se reši onih desetak pizza monstera podeljenih u zgradi.Big Pauly Papa Louieu prodaje ekskluzivne peper bombe(pepper bombs)da bi pobjedio Sargea i nepoznati Onion Ring.
21. septembar 2014
SARGE

Ovaj nemilosrdni,veliki luk je vođa nepobedivog Onion Ringa.Zato što stalno daje naređenja,svi članovi bande ga zovu Sarge(narednik).On je ubrzo postao kralj pepper bombardovanja.Sarge vodi pobunu protiv Papa Louiea transformišući njegove pizze u monstruozna stvorenja,a hvata sve Papa Louieve omiljene mušterije.
21. septembar 2014
Super tema,praticu je!
21. septembar 2014
hvala
21. septembar 2014
Sledeća sličica dolazi ove srede.
21. septembar 2014
JUČE JE BIO NACIONALNI DAN HAMBURGERA!!!!

21. septembar 2014
Obozavam Papa igrice na hamburgerima bronzu pa srebro pa zlato,a na pizzi bronza pa srebro,ali ipak su krofne najbolje.
21. septembar 2014
SREĆAN NACIONALAN DAN BURGERA(bio je juče ali ipak ga slavimo danas)
21. septembar 2014

E ljudi jeste znali da ovo možete kupiti preko interneta?(ne znam koliko košta,najmanje 4 dolara)
21. septembar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg