Forum
https://i.imgur.com/DkhlarE.jpg

Bila je godina 1356. 2. ere kada se zbila velika opsada utvrđenog dvorca Ravenburga. Sukobile su se dvije vojske, jedna sastavljena od Ravenburških vitezova i ratnika, a druga od ratnika susjedne kneževine. Susjedna kneževina(ime nebitno za priču) se htjela domoći dvorca Ravenburg zbog njegove povoljne lokacije na samom križištu raznih putova, koja je omogućavala Ravenburgu izuzetno dobar razvoj, kao i zbog bogate bukove šume uz sam dvorac. Brojčano nadjačani Ravenburški ratnici su počeli posustajati u bitci, te im je ubrzo zapovijeđeno da se povuku u dvorac. Međutim, za vrijeme povlačenja na nebu se pojavila plamteća kugla, koja je poput meteora zasula Ravenburgovu vojsku. Bilo je očito da je plamteću kuglu stvorio neki od čarobnjaka s protivničke strane. Gotovo nitko izvan dvorca nije ostao živ nakon toga, a u dvorcu je preostalo svega 30 stanovnika. Uvidjevši da je kraj, gospodar Ravenburga, Geralt od Ravenburga, sazvao je u pomoć demona Proxusa, obećavši mu svoju dušu za spas dvorca i stanovnika. Proxus je odgovorio na Geraltov vapaj, no ne na način na koji se to očekivalo- teleportirao je cijeli dvorac nekoliko tisuća milja dalje, u zemlju Sauritaniju, pri čemu je Geralt misteriozno nestao.
Mi smo preostali stanovnici dvorca. Nakon teleportacije smo pretražili okolicu i saznali da smo u tuđoj zemlji. Iz obližnjeg sela su nam pod prisilom dali hrane, te kad smo im ispričali događaj, rekli su nam da u Sauritaniji ima drevna piramida posvećena Proxusu.
Naš zadatak: moramo otići do piramide, stupiti u kontakt s Proxusom te saznati kako se vratiti. Zbog čega? Zato jer je Sauritanija na rubu rata, a život u njoj surov. Ili ne morate, ako nećete, možete i ostati i stvoriti novi život. Ovo je samo igra u kojoj slobodno upravljate svojim likom. Pravila- ne smijete nauditi tuđem liku bez njegova pristanka, lik vam se ne smije zvati Tassadar.
Ime- Spol- Rasa- (čovjek, patuljak, elf, khajiit..) Klasa- (ratnik, vitez, čarobnjak… ) Oprema i oružije-
15. avgust 2018
Na mapi su gradovi označeni brojevima, a utvrde slovima. Da ne kompliciramo tako ćemo ih zvati i u igri.
15. avgust 2018
Ime- R' avir
Spol- muško
Rasa- khajiit (humanoidna rasa mačkolika izgleda)
Klasa- Lovac,
Oprema i oružije- jednostavna odjeća s kapuljačom i plaštem, ratni nož, luk i strijela
15. avgust 2018
Brate jesi li ti toliko glup da na sajtu na kojem nema nijednog aktivnog clana foruma pravis ovakvu temu. Ovo je moglo da uspe u 2013, sad mozes jedino sam sa sobom da igras. Bravo
17. avgust 2018
Sada možda neće, ali ipak se nadam da će jednog dana biti aktivniji sajt kao i 2013. pa tada uspije. Osim toga, sajt niti ne može postati aktivniji bez novih tema.
17. avgust 2018
Hahahahahaha to samo ti tako mislis, ne moze sajt vise nikad biti kao sto je nekad bio. Ako se neko vrati ili dodje neko novi naravno da ih nece interesovati forum jer nema nijednog aktivnog clana na njemu. Svi su ili odrasli ili ih boli kurac za ovaj sajt bas kao i mene, ulazim eto jer mi je dosadno pa da zajebavam one koji jos pokusavaju nesto da urade na ovom sajtu lol
18. avgust 2018
Ime- Čineeeee
Spol- između muško i žensko
Rasa- žnj (humanoidna rasa psećolika izgleda)
Klasa- šef
Oprema i oružije- gol sa šakama
03. septembar 2018
R'avir je odlučio u sumrak otići u obilazak okolice te ponešto uloviti. Nakon nekog vremena napao ga je vepar, a on se brzo popeo na obližnje drvo i ubio ga lukom i strijelom. "Evo i večere!"
05. septembar 2018
Tema je zatvorena.Hvala svima koji su ucestvovali.

07. septembar 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg