Forum
Ovde se prijavite za naučnike
Ja sam Naučnik.
Određene vrste naučnika:
Naučnik,
Profesor nauke,
Doktor,
Avanturista,
Arheolog.
Ja sam Naučnik
Imaćemo takmičenja u timovima svaki tim ima po 5 članova a ako budemo prvi biramo jednog člana iz bilo kojeg tima.
SREĆNO i POZZ
12. januar 2014
Takmičimo se u experimentima
12. januar 2014
NAUCNIK
12. januar 2014
Dobro
12. januar 2014
Astronom
12. januar 2014
Može i astronaut i astronom
12. januar 2014
Primljen
12. januar 2014
Istrazivac
12. januar 2014
Određene vrste naučnika:
Naučnik,
Profesor nauke,
Doktor,
Avanturista,
Arheolog,
Astronom,
Astronaut,
Istraživač.
Primljen si bdjukanovic
12. januar 2014
Nikola Nidža = Naučnik.
Zvezdani nindža = Naučnik.
Dusan 321 = Astronom.
bdjukanovic = Istraživač.
12. januar 2014
Profesor nauke
12. januar 2014
Nikola Nidža = Naučnik.
Zvezdani nindža = Naučnik.
Dusan 321 = Astronom.
bdjukanovic = Istraživač.
Radovan C.R 7 = Profesor nauke

Imate i unapređenja
12. januar 2014
Hocu unapredjenje
12. januar 2014
4 najbolji tima sa experimentom će dobiti unapređenje
12. januar 2014
Kako su izumrli dinosaurusi?Ovo istrazivanje ce vam to otkriti:
Dinosauri su prapovijesne životinje koje su nastale prije otprilike 230.000.000 godina, a izumrle prije oko 65.000.000 godina. Bili su najbrojnija životinjska skupina u mezozoiku, koji se dijeli na trijas, juru i kredu. Riječ dinosauria dolazi iz grčkog, a znači strašni gušter. U vrijeme dinosaura klima je bila blaga i topla, a visokih planina je bilo manje nego danas.
Osim kopnenih, postojali su i morski i leteći dinosauri, što ide u prilog teoriji o spoju dinosaura i ptica. Dinosauri su živjeli pretežno u prostranim plodnim ravnicama kroz koje su tekle velike spore rijeke. Za vrijeme dinosaura nije postojala trava. Dinosaurusi su naseljavali nepregledne šume papratnjača.
Otkad su dinosauri otkriveni mnogi znanstvenici se pitaju zašto su dinosauri izumrli u Kredi. To još nije otkriveno, a postoje brojne teorije o njihovu izumiranju. Nestanak dinosaura, drugih krupnih mezozoičkih gmazova i 65% tadašnjeg živog svijeta, dovodi se u vezu sa padom ogromnog asteroida (krater Chicxulub) koji je prije 65 000 000 godina pao na poluotok Jucatan u Meksiku [11] Starije teorije zagovarale su sporije izumiranje dinosaura npr. jer su se uzdigle visoke planine i došlo je do promjena u klimi kojima se nisu mogli prilagoditi. Zbunjujuća je činjenica da su preživjeli neki organizmi vrlo bliski dinosaurima, kao što su i njihovi primitivniji srodnici krokodili i evolucijski potomci ptice.
12. januar 2014
Dobro biraj svoj tim od 4 člana
12. januar 2014
Ja,Nikola Nidza i Zvezdani nindža
12. januar 2014
Posle ćemo napraviti timove od po 5 članova.
Takmiči ćemo se u eksperimentima ,ocene su od 1 do 10.
Biće 1 2 i 3 mesto ta tri tima će dobiti unapređenje.
12. januar 2014
ok,a za sada?
12. januar 2014
Moraš još dva člana bdjukanovicu
12. januar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg