Forum
al nevolim ljude koji ma smetaju neki sto su druge nacionalnosti ili vjeri

Da li vam smeta ?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

03. januar 2016
ja sma albankinja al mi nesmetaju srbi
03. januar 2016
Ajla, gde si?
03. januar 2016
Nema te
03. januar 2016
evo me bre pedja
03. januar 2016
Dzaba što tebi ne smetaju Srbi kada ovde postoje ljudi kojima su idioti Slobodan Milošević i Vojislav Šešelj najveći idoli.
Ja te želim dobrodošlicu! A za ostale ne znam.
03. januar 2016
A gde živiš? Kosovo ili Albanija?
03. januar 2016
u prizrenu
03. januar 2016
Znači Jug Kosova...
Dobrodošla!
03. januar 2016
pa hvala
03. januar 2016
pa ko da i kod nas albanaca nepostoji idioti koji tacija podrzavaju ja ne za mene je Kosovo je Srbija i kosovo nepripada albaniji
03. januar 2016
Zivela Velika Srbija
23. januar 2016
23. januar 2016
je si na ovakvemislio kao ova Natasa 12
23. januar 2016
Dj0rdje321 ja podrzavam Vojislava Seselja
23. januar 2016
Dj0rdje321 jer si ti mislio na ovakve ljude kao natasa 12
23. januar 2016
Meni je idoli Vojislav Sešelj i tako dalje
23. januar 2016
Žao mi je ali Šešelj je idiot... Šešelj hoće rat, a mi Srbi očigledno imamo veoma kratko pamćenje, ali to sam i očekivao od mog maloumnog srpskog naroda i zbog toga me je sramota što sam srbin (srbin malim slovom namerno)
Da se podsetimo,
1991. godine je počeo rat u tadašnjoj Jugoslaviji a SSSR se raspao.
1992. godine dobili smo veoma stroge sankcije naravno Slobu I Šešelja nije to zanimalo.
Šta se desilo onda...
1993. Pad životnog standarda, Inflacija, Švercovanje raznih proizvoda, siromaštvo.
Tek se 1995 prestalo sa zveckanjem oružja Dejtonskim sporazumom.
A onda 1999 Slobi i Šešelju pala je genijalna ideja umesto puštanja nato trupa na kosmet odbiju sporazum I započnu rat SA ČITAVIM NATO PAKTOM.
A ako Šešelj sada bude dobio većinu NAJEBALI SMO
Zato što će Šešelju prvi priotet biti velika Srbija i biće još rata i još važnije JOŠ SANKCIJA.
29. januar 2016
Pričamo o velikoj Srbiji a nemamo vojsku ni da se borimo protiv manje grupe klinaca a kamoli protiv države.
30. januar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Ne znam kako nekom Seselj moze biti idol... Idiot obicni. Deca od rodjenja naucena da mrze druge i da podrzavaju one koji ubijaju. Jebo mater ko je Bosanac, Srbin, Hrvat, Albanac uvek se skupimo kad je najteze. Secam se poplavi, dolazili iz Novog Pazara u Sabac da pomazu a posle mesec dana psovali jedni druge. Sjedinjeni smo nazalost samo kada nas natera majka priroda... Jebi ovakav zivot i Balkan i sve vise u kurac kad smo ovakav narod.
31. januar 2016
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg