Skidao sam dosta Minecraft-a ali kada se ulogujem i ono mi se ucitava (dodje do kraja i izadje mi nesto belo) tj.ERROR...Posto mislim da nmg da instaliram na kompu,daj te mi link od igrice online...

HVALA UNAPRED !
27. februar 2014
Sta ti pise. Ne treba ti online. Sranje je. Jel imas Javu? Ako nemas skini je.
https://www.java.com/en/download/
Ako imas uninstall pa reinstall.
Imas modove, brisi ih odmah.
Mozda imas virus skeniraj racunar.
27. februar 2014
Mozes mi nekako poslati sliku. Znam kako dodaj me na fejsu imas na mom profilu.
27. februar 2014
Pise na tabelu stranice.
27. februar 2014
minecraft ne moze da se igra na online ja sam pokusao dobio sam samo neke gluposti.Da bi ga igrao moras da ga skines javu a i treba ti dosta mesta u kompu zato sto je minecraft jaka igra.U ostalom i ja ga imam
28. februar 2014
1.Minecraft se moze igrati na online sve zavisi koja si verzija i koji je server 2.Sigurno imas neki ERROR samo ja neznam koji.SRY 3.Minecraft nije samo jaka nego i vema zahtevna ako imas Bad video card drivers kao ja sad nemozes minecraft uvopste!Sori ali neznam kako da ti pomognem
28. februar 2014
što da skida Javu?
28. februar 2014
Delija 123 minecraft ti je jaka igrica?
28. februar 2014
au izvini Delijo 123 imaš samo 8 godina pa se ne razumeš
28. februar 2014
kAO prvo delijo 123 minecraft zauzima 500 mb minimum a najviše 1 gb ili je problem što si mali pa ne znaš ili je problem što ti imaš neki komp od 1.5 gb haha nego ajde... neću da se mešam
28. februar 2014
treba java da bi minecraft radiooo.bez jave nemoze
28. februar 2014
ma ok to ali da kaže neko za mc da zauzima puno..
28. februar 2014
da
28. februar 2014
pa to kažem a video sam da sam pogrešio za ajvu što sam rekao
28. februar 2014
javu*
28. februar 2014
Ne zauzima minecraft puno manje od 1 giga zauzima.
28. februar 2014
pa da ali je jako zahtevna igrica
28. februar 2014
Treba ti 1 giga RAMA a uspeo sam na 768 da je pokrenem sa texture packom bez laga
a za graficku 256 mb.
28. februar 2014
Ma meni je kompijuter EXTRA imao sam dosta igrica ali koliko vidim da mi se imam Trojanca jel ima program pa mi stalno izlazi "Trojan"...Evo slikacu vam error pa cu da postavim
01. mart 2014
Imam JAVU ali kad hocu da pokerenem minecraft classic ili nesto ono sve uradim ali ostane mi crno dali je to zbog Trojanca ako jeste hitno ga nosim na cicenje inace ja to sve odlazem ...

01. mart 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg