Na ovom forumu mozete da zaznate sve o minecraft-u!O bilo kojoj verziji "1.7.2,1.6.4,1.3.2..."O konjima,svinjama i kravam cak i kokoskamasamo trebate da me pitate!

Dali volis da igras minecraft

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

20. februar 2014
Ovaj forum je napravljen da bi sto vise ljudi culo za Minecraft!I naravno zavoleli ga e sad da vam ispricam sta se radi u Minecraft-u!E ovako smestite se u udobne fotelje,stolice itd...U Minecraft-u se radi o jednoj davno izgubljenoj civilizaciji koja je sve unistila a jedino si ti preziveo od svih njih"Pauza"(zbog cega su svi umreli pitate se?Zbog jednog Portala tacnije End portala)(portala koji vodi do jedne dimenzije gdi je zmaj tacnije Ender Dragon!)vasa misija jeda prezivite nacete rude dijamante i ostalo zatim nacete end portal i ubijete zmaja zvuci lako!?e pa da znate nije bas tako jer vas na putu do pobede zaustavljaju cudovista kriperi,skeletoni zombiji endermeni pigmeni slajmovi blejzovi itd...po prici minecraft je izmislio Noch i takoce je u igru stvio modove i naravno jedno veliko zlo to zlo se zvalo Herobrine.Lico je na obicnog coveka samo je imao bele oci!ali herobrine je izbrisan u novijim verzijima tako da nemate stada brinete posebno zato sto je on bio veliki ubica!Uminecraft-u mozete da idete na servere a cak mozete da napraite svoje servere samo na vasem PC treba da instalirate Hamaci i da napravite hamaci server ali tu mogu da dolaze samo oni koji imaju hamaci a mozete da napravite server di netreba hamaci ali treba da se placa ili bolje reci MONEY MONEY ok to je to!
20. februar 2014
Ajde čoveče
21. februar 2014
ćao
26. februar 2014
ma ceo svet zna za minecraft minecraft!!!!!
26. februar 2014
ja imam zastarelu verziju 1.5.2 ali i dalje je minecraft odlican
28. februar 2014
Da tacno ja sam imo 1.3.2 i sazno sam sve iz ostalih verzija cak sam preso na te nove samo sad imam bed video card drivers
28. februar 2014
moze link
10. mart 2014
kakav hamaci
27. jul 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg