Forum
Imam problem sa kompjuterom.Kada ga upalim,sve sporije radi,tj posle otprilike 20 minuta MIS*Strelica* se pretvori u krug koji se vrti i nmg nigde da kliknem...To mi se desilo od kad sam instalirao Avast...Sada sam skinuo CCleaner i pobrisao dosta toga iz kompa i mnogo je lepse i msm da se malo popravio....Cistio sam kuciste....Sta da radim u vezi ovog misa sto se vrti i to....POMOC HITNO......I ako neko zna kako da ubrzam komp i da sigurno pobrisem neke viruse ako imam neka kaze.... Hvala svima <3
17. novembar 2014
Ukluči avast stavi ono da ti detaljno pregleda računar onda izbriši sve iz kompa što znaš da ti neće trebati a to sa mišem ako imaš neki drugi miš i probaj da vidiš da li će to opet da se desi
18. novembar 2014
Uso ti virus. Skeniraj racunar,defragmentuj hard disk.
30. novembar 2014
Mozda je virus, simptomi mi lice na Nutty Mouse al nemora da znaci kucaj na youtube nutty mouse virus i uporedi to sa svojim kompm
30. novembar 2014
Momci hvala mnogo,izbrisao sam sve i skinuo CCleaner drug koristi i sad sve radi OK.
A jel moze neko da mi osmisli ime za YT kanal,tu ce da budu Tutoriali,Gameplay i to
Nmg nista da se setim inace snima nas vise,a prvo smo hteli nesto
LegendaryDestroyTEAM tako nesto ali nzm kako zvuci !
06. decembar 2014
LD-TEAM-HD
06. decembar 2014
E a sad imam novi problem oko kompjuter juce mi se pojavilo...Ja igram MC inace i kad igram tako neku igricu posle npt 30 min mi se iskljuci komp nzm sta mu je sad se kuciste cuje kao da polece avion...Jel to mozda ima prasine ili neki virus ?
07. decembar 2014
Možda se pregreje
07. decembar 2014
Ja mislim da je to do prasine Okk momci hvala
07. decembar 2014
Prašina i jeste. Očisti kućiste nekako.
07. decembar 2014
Okk,desavalo mi se to....A jel da ga ocistim usisivacem posto imam neku cetkicu na issisivacu ili ovako ?
07. decembar 2014
To ti je za tastaturu, za unutrasnjost kucista koristi jelensku kozicu ili nesto slicno.
07. decembar 2014
Ljudi el sam jednini il i vama stalno iskaču reklame
07. decembar 2014
Skini AdAware i miran si i takodje postoji ona stvar koja se zove Ad blocker
07. decembar 2014
Ja imam adblock još od davno ali od pre neki dan toliko mi iskaču reklame da je to sttrašno
07. decembar 2014
Sta si instalirao
07. decembar 2014
Sutra ću da instaliram AdAware a imam adblock još odavno i i ako ga imam strašno punno mi iskaču reklame
07. decembar 2014
A kakva ti je ta cetkica za tastaturu ima li je negde da se kupi.
08. decembar 2014
I ja imam četkicu za tastaturu
08. decembar 2014
Nzm ja sam to dobio kada sam kupio neki usisivac pa sam dobio te cetkice i svasta kao gratis,pa sa tim cistim...A sta moze drugo osim jelenske kozice ? Nesto sto svaka kuca ima,odakle mi jelenska kozica u kuci
08. decembar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg