Svi smo bili sanjali o tome kako ce ovaj sajt biti bolji od "Facebook-a",ali nazalost nije tako.

Sajt je propao.Ne samo sa tim sto su neki vazni ljudi koji su cinili ovaj sajt nestali,nrgo i to sto sajt ne dobija novi update.Svaki dan nova glupava igra.Stariji ljudi koji gledaju ovu temu sigurno ce se smejati,ali ovaj sajt nije predvidjen za starije ljude,upoznavanje,dopisivanje itd...

Tako da zelim da istaknem neke predloge o kojima sam razmisljao:

1.Dodeljivanje MODERATORA
Objasnjenjea se igracima koji zasluzuju(Zake,Lukaluci...)dodeli MODERATOR.Mod bi imao neke osnovne komande(Mutiranje za pisanje uvredljivih stvari,banovanje,i jos neke privilegije).Naravno,admin bi jos uvek bio jaci rank.

2.Promovisanje

Admini,morate poceti da placate da vas reklamiraju...Ili dodajte "Rank" Promoter.To je covek koji bi morao nedeljno npr. postaviti reklame za ovaj sajt na jutubu i fejsu i slikati to(Da bi imao dokaz)

3. Uraditi novi update fontova

Kada se pisu ovakve teme,da see debljina i boja slova mogu menjati(Nije obavezno,ali zanimljivo).
4.Iskljuciti pravilo da se ime moze samo par puta promeniti.Cemu to??
Kada se neke od ovih ideja primene,imacemo bolji i aktivniji sajt
U odgovoru napisite koji vam se predlog najvise svideo a koji nije i zasto.

Hocemo li zajedno da obnovimo sajt?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

26. oktobar 2016
Hvala na mislenju za moderatora .To sam ja pre koju godinu isto predlozio ali dzaba,niko to ne shvata ozbiljno
26. oktobar 2016
Da bude popularniji od fejsa, tu si ga malo preterao...

Fontovi:
A to za moderatora i fontove i bojenje slova je napisano na temi koja je je vezana za sajt i mislim da ju je beš i administrator napravio, ali on je ovde najneaktivniji (ako taj glagol uopšte postoji) i veruj da ga mrzi da to napravio a sigurno je to pročitao milion puta...
I da trebalo bi da postoje rankovi nešto kao (Nov član, Početnik, itd, ili ako si puno tema napravio koje su aktivne da dobiješ neki rank koji bi bio npr. Mini Moderator)

Rankovi:
Za Moderatora se slažem da treba administrator da ga uvede, on će moći da mutuje igrače na pola sata, ceo dan, moći će da briše teme koje su glupe i nemaju smisla i moći će da daje opomene i npr, nakon 3 opemene ide ban na mesec dana i sa jednog kompjtera ne možeš da napraviš novi profil bez obzira što imaš 10 e-mail-ova... Za promovisanje se takođe dobija rank Promoter, (a i može da se uvede rank Donator koji bi se dobije kada bi dao neku donaciju sajtu, al to kad (i ako) sajt bude popularniji)

Ime:
Zašto menjanje imena uopšte postoji?

Smajlije:
JEBENO dodajte smajlije jer su ovi teško sranje! (osim ) Mislim ozbiljno ovi smajliji su za decu, ni za šta nemogu da ih koristim ...

Chat:
Ovaj chat koji izgleda kao facebook bezveze izgleda, a i glupo je što imamo chat, dole imamo prisutne i imamo one poruke, mislim nepotrebno je sve to... Može da se stavi samo na jedno mesto chat (tamo gde već stoji, pored "forum" i da obuhvata sve (global chat i friend chat, može da ti piše i kad si onlin i kad si offline, ne da imamo prisutne i poruke...))

Jeste da je ovaj kometar dug, i da će snemalo dostići dužinu uvodnog komentara ali nema veze
26. oktobar 2016
I glupo je što mogu samo tri smajlija da stave (zašto?)
I da mogu da se izmene prethodno napisane poruke, kad bih hteo npr. da ubacim i ovo u komentar jer sam zaboravio...
26. oktobar 2016
Meni stvarno treba ova opcija sa "Izmeni" , zašto bi lukaluci bio moderator niej ušao od prošle godine, a i Zake mi nije nešto aktivan....
26. oktobar 2016
Molim?Pazi ja svaki dan ulazim ovde sad zavisi dal neku temu kom ili ne al tu sam svaki dan
26. oktobar 2016
Pa,sanjali smo jednog dana,kada je Gorica*Valjda se tako zove,zaboravio sam ) napisala da ce jednog dana biti bolji od fejsa haha
27. oktobar 2016
Jos predloga:

1.Dodati "Edit" button kod svakog komentara koji je "nas".Tako da mozemo da prepravimo ako smo nesto pogresili,a da to sto smo pre toga napisali niko ne moze videti osim admina.

2.Da se moze avatar za profilnu izabrati.

3.Zasto nema "Helovin apdejt"?Noc vestica je pocela.Zasto se nesto ne desi na posebne dogadjaje(Nova godina,Bozic,8.mart,1.april)?

4.Da mozes videti ko ti je gledao profil...

5.Da se moze staviti neka slika kao pozadina(Pod pozadina mislim na ovu dosadnu sivu)
27. oktobar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Samo jedno, kod ovog ''brisanje uvredljivih komentara''. Pa ja onda ne bi 10 komentara na sajtu imao. Imas dobru ideju al ovo se spominjalo jos pre godinu dana pa se nista nije desilo jer admina nije briga za nas vec za starije ljude koji igraju ne ljuti se covece i za 7-godisnjake koji samo igraju igrice. Jebiga brate ja sam se vec suocio sa cinjenicom da od ovoga nema nista.
27. oktobar 2016
Imao je apdejt, za Novu Godinu...
Bila je Deda Mrazova kapica tu negde sa starne
29. oktobar 2016
hahaha
29. oktobar 2016
Možemo npr: ja, Rambo, i još neko da pošaljemo poruku administratoru sa predlozima.
Kažame NA PRIMER, da ne bude posle zašto baš ja?
29. oktobar 2016
Kažem*
29. oktobar 2016
Ajde neka neko napravi listu najaktivnijih ljudi na ovom sajtu.
29. oktobar 2016
Ja ukucam FLOKICA na google i ovo mi iskoči : https://www.limundo.com/Clan/flokica/Pozitivne_strana_3
29. oktobar 2016
Imam predlog za sve.Da napravimo zajednicki profil svih koji zele da obnove sajt i koji su ozbiljni u tome i sa tog sajta da obavestavamo administratora jer ako svako posebno salje nes onda nece ni da otbara tolko poruka
29. oktobar 2016
Al ne da svako posebno šalje poruku, nego da se svi strpamo u jednu sa administratorom...
29. oktobar 2016
Pa nas nekoliko sa jednog profila posalje
30. oktobar 2016
Ajde ko će da pravi?
02. novembar 2016
Email:glohkan@gmail.com
Lozinka:igrice123
02. novembar 2016
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg