Svako ko je cuo za ove igrice ovde moze da kaze sve sto voli kod nje i zasto je voli.I da se naravno isprazni od svih tih sifra koje je zapisivo ili pamtioNravno nekazem ja da to trebate reci svima@_@"i evo sajtova od tih igrica:www.ROBLOX.com,www.minecraft.net,za treci neznam,www.Haxball.com i poslednji na kom ste vecwww.igre123.rs.

Za koju is igricu cuo

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

12. april 2014
za covece ne ljuti se,roblox,minecraft,gta sa od ponudjenih
12. april 2014
Roblox je po meni bez veze,jer je više kao Lego kockice i likovi su grozni...I uglavnom cijelo vrijeme ubijaš sve oko sebe.
MineCraft mi je jedna od najdražih igrica,te sam glasala za nju.Stvarno je super je možeš biti kreativan.Također je super Survivol mode,jer stvarno trebaš razmišljati.
GTA San Andreas je super igra za pohvalu.Ima jako dobru grafiku i mnogo super mogućnosti.Iako je malo dosadno kada riješiš sve misije,onda nemaš što raditi :/
Haxball još nisam probala,tako da...Nemam mišljenje ×D
Čovječe ne ljuti se je odlična online igra.Sviđa mi se i zbog dodatnog chata i zato što imaju posebne sobe za goste.Iako je malo glupo što su smajlići i sobe na kredite...
---------------------------
Uglavnom,to su moja mišljenja o navedenim igrama.Ovo nikoga nebi trebalo uvrijediti,tako da...
12. april 2014
Minecraft and HaxBall ♥♥
13. april 2014
i GTA
13. april 2014
MC
21. april 2014
u88412
u88412
Minecraft je glupost.Samo je bebe igraju!!PREVIŠE ima tema na ovom sajtu.
29. mart 2016
u88412
u88412
Gta SA I RBLX
30. mart 2016
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg