Forum
Znaci ovde nabrajamo svu toksicnu decu koja su kroz ovih 4-5 godina bila na sajtu i zagadjivala nam vadzuh. Evo na brzinu nekih: lukaluci, dmi, onaj matija, ilija, warrior.
NABROJTE VASU LISTU ILI IMAJTE SEKS SA MNOM IZBOR JE NA VAMA
18. januar 2018
Staos picko
19. januar 2018
Pujo, on je govno nevidjeno.
20. januar 2018
Gde zivis, spreman sam za seks.
27. januar 2018
U SVAJCARSKOJ SAM TRENUTNO AKO TI NIJE PROBLEM
29. januar 2018
Flokica, on je jos vece govno.
30. januar 2018
E jbg, juce mi se pokvario privatni avion. jeheheheh
Samo cu navesti:
1. Flokica
2. Flokica
3. Jovan Sinic
4. Flokica
5. super sajanc
31. januar 2018
flokica 100%
31. januar 2018
FALA TI IGOMNOMENE STO ME STAVI NA LISTU.
01. februar 2018
Seh plz
01. februar 2018
1. Sajanac, večni gospodar mađija, vladar svog živog kancera u svemiru, neobjašnjivo genijalno božanstvo koje svoju inteligenciju iskazuje kroz mađijske reči, od kojih svaka krije duboko, dodirujuće znanje o značenju života, teorijama Lobačevskog i o Božijoj čestici. Nažalost, jedan od načina preko kojih on komunicira sa nama smrtnicima, takozvani "igrice123 profil", njemu je zabranjen od vladara našeg grešnog carstva, imperatora Valentina. Srećom, on ima imejl adresu. Hehehe

2. Nakit, mistični gospodar seha o kome se malo zna, sem ako se njegova moć, koja se meri svetlosnim godinama, ne prihvati u potpunosti i primi duboko u svoj um.

3. Flokica, neuhvatljivi kralj lažnih profila. Niko nikad ne može biti siguran da on ne sedi ispred ekrana, šaljući poruku sa svakog "pravog" profila za koji se zna. Međutim, niko ne može odrediti iza kog profila on stoji.

4. 1gom3n, čovek obavijen debelim velom tajni i odeće, potencijalni Flokica, drugi najmoćniji mađijaš na ovom sajtu. Legenda kaže da on i dalje održava kontakt sa ovim sajtom, kao i sa Sajancem, iako njegov profil Valentin obrisaše.

5. Igomnomen Saopštavatić Bezparagrafović.
01. februar 2018
Takođe se usuđujem da dodam svoje ime, nedovoljno moćno među mađijama, pored ova 4 sveta i 1 nesveto ime.
01. februar 2018
FALAVAM
01. februar 2018
Tako je! I tebi je Flokica na 3 mesta, bas kao i meni!
01. februar 2018
Ovaj sajt je odavno otisao tamo gde se cesto ide...
01. februar 2018

Sem ako se njegova moć, koja se meri svetlosnim godinama, ne prihvati u potpunosti i primi duboko u svoj um.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
02. februar 2018
Nakon što pročitaše svoju prethodeću objavu, Jovan se zgroziše. Ono što je zapisao ne ispadoše u svom prvobitnom, sehualnom smislu. Nakon što shvatiše da dobivaše mindfuck od strane sajta, Jovan se ubiše konopljom. Ali onda oživeše, pa shvatiše da, nakon mističnog seha, ubiti se ne mogaše.
02. februar 2018
Ako živiš u zgradi skoči sa zaletom sa krova, ako živiš u kući, to je sama po sebi jedna smrt.
Lagano.
02. februar 2018
Živim u kući i mogu ti reći da je to daleko od toga da je samo po sebi smrt.
02. februar 2018
Nije pomoglo jbg
02. februar 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg