Ehhh krv ti jebem, 3 i po godine su prosle od mog prvog logovanja na sajt kao Nakit. Sad kad pogledam to ime je tako cringy ali jebiga, sta sam znao sa 12 godina. Svi dani provedeni na ovom sajtu, sve svadje, zajebancije i slicno. Sve u KURAC ode. Jebes ga, odrasli smo, prerasli smo ovaj jebeni sajt. Nisam ni ja 5 meseci ulazio, smorilo me. Ipak, nesto me opet privlaci iako nema nikoga. Samo neki matorci jedu govna na onom kaladontu, nikog normalnog nema. Sta bih sve dao samo jos jednom da se nas desetak okupi, da ispisemo bar 20 strana kao u stara vremena. AL JEBIGA, to cu moci samo da sanjam. Neki od njih su odavno zaboravili na sajt, jebiga, razumem. Zato, molim sve koji su odavno na sajtu i koji su se druzili sa mnom da kad udju na sajt napisu nesto na ovoj temi, da se bar jos jednom okupimo, po poslednji put.
15. decembar 2017
CTOJE OVO
24. decembar 2017
pujo jesi ti
24. decembar 2017
NIJE NEGOSAM DEBIL
24. decembar 2017
volim te
24. decembar 2017
Nece biti da ti je prvo ime Nakit
26. decembar 2017
Ajmo sad na krstaricu he-he
26. decembar 2017
Realno da se Mihajlo nije kurčio Nakit bi i dalje bi imao svoj stari nalog.
26. decembar 2017
Lik se pravi pametan kao JA SAM U KLANU AP UDJI TI U AP i onda ga admin banovao i sada 9 meseci ne ulazii na sajt, he he.
26. decembar 2017
Napusti internet.
26. decembar 2017
Igomen opet misli da je bolji od ostalih.
Pametniji popušta, ako ti smetamo onda je bolje da ti napustiš internet, a nas kancere ne jebeš
27. decembar 2017
Nakite, sajt je otprilike propao kada se pojavio onaj W@.
27. decembar 2017
Warrior mi je posebno isao na kurac, bio je debilcina teska. A sto se tice mog starog profila, ko ga jebe sam sam to hteo hehe.
27. decembar 2017
WOLIMWAS
27. decembar 2017
imitebepujo
28. decembar 2017
cao ljudi
28. decembar 2017
cao
28. decembar 2017
Flokice, meni niko na sajtu ne smeta osim tebe. Ja samo ne znam ko je tebe toliko ucio da lazes, svaka tvoja druga rec je laz. Posle pola godine ulazis opwt na sajt i opet po starom, pocinjes da lazes ko pas.
Evo taj komentar gore, ne znam cemu, jos kad je bila grupa na messengeru svi smo konstatovali da si ti napravio te Admin Picka profile.
28. decembar 2017

Realno da se Mihajlo nije kurčio Nakit bi i dalje bi imao svoj stari nalog.

Sta seres jebo te, koj iMihajlo, lik ima 11 godina i ne znam o kakvom kurcenju pricas i kad se to desilo.
Samo napusti ovaj sajt, internet i ne blamiraj se vise.
28. decembar 2017

Nakite, sajt je otprilike propao kada se pojavio onaj W@.

Ne mogu da izdrzim, zelim i o o da prokomentarisem.
Sajt je bio u uzasnom stanju ali je krenuo jos na gore kad se pojavio lazni profil mene i koji je u moje ime vredjao sve korisnike sajta i slao slike kurcine opet pod mojim imeno pisajuci "Pamela, ovo se Zaketu digao na tebe" i slicno. Mislim da nije potrebno naviditi jos laznih profil (Khmmm poput: Crna Vucica Zake, AP AdminPicka (3 profila iz "klana AP" koji su se pojavila na isti dan) i ne znam dal ima jos neki) i da takodje nije potrebno navoditi koje sve te profile pravio.
Napusti internet, Flokice.
28. decembar 2017
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg