ovde je vojnik super suzuki,pridruzite se da pobedimo sve vojne jedinice i da budemo 1 mesto.za sada me zovite super suzuki jer nemam nijednog vojnika,ali zato cemo da napredujemo.1 treba nam vojska od 50 vojnika,zatim od 75,100,125,150,200 i tako dalje.ali prvo nam treba 10 vojnika,trebamo da saradjujemo i da se slazemo.kada odem reci cu ko ce biti nov general,ako bude nesto lose radio samo mi recite i ima da ga otpustim.i nasa armija ce da raste,i raste,i raste,i raste,i raste,i na kraju cemo da imamo ceo svet(muhahahahahahahahahahahahaAHAHAHAHAHAHHAAHAAHHHHHAAAAAA.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.AAAAAAAAAAAAA.)ja dajem uputstva gde napadamo,gde krademo(pare),i onda ce svi dobiti po malo.sad necu da bas preterujem ali pridruzite se u moje ujedinjene snage.
20. jul 2014
ovo nisu igre ni igrice,slucajno sam stavio ovde,admine molim te nemoj da me izbacis sto sam stavio na igre,igrice
20. jul 2014
Ja sam hajduk i nikad ne radim za lopove!!!!!!!
21. jul 2014
Ja sam hajduk i nikad ne radim za lopove!!!!!!!
21. jul 2014
mi nismo lopovi i nisam mislio ceo svet neg da odbranimo svet,moja greska nepisem bas jasno
24. jul 2014
)ja dajem uputstva gde napadamo,gde krademo(pare),i onda ce svi dobiti po malo
a sta je ovo????
27. jul 2014
dobro ti si sad general Rimster
27. jul 2014
Prijava!!!
29. jul 2014
u110903
u110903
Procitala sam i da znas Prijava ali niko ne dolazi na forum je je malo dosadno bez uvrede
30. jul 2014
glupoooooooooooooooo
12. septembar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg