STA RECI... ? KOJU PORUKU PORATI... poslati ? KOME ? *UH*...
SALJEM PORUKU ONIMA, KOJI VIDE A NE CUJU. SALJEM PORUKU ONIMA KOJI SLUSAJU A NE CUJU... koji slusaju.. KOJI VIDE A NE CUJU A SLUSAJU... VIDE A NE NE *AGH* izvinite ovo morate u montazi... KOJI GLEDAJU A NE CUJU, koji ne vide... SALJEM PORUKU ONIMA KOJI SLUSAJU A NE CUJU!

Dame i gospodo, mladi ljudi, adolescenti, maloletni i plodni. Saljem poruku onima koji su na sajtu, saljem poruku onima koji su ostali zivi. Saljem poruku jednom konju i da mu se najebem materi.

Posto je sajt, ocigledno, vec duze vreme jedno groblje i veoma neaktivan, dame i gospodje, predlazem promene!!!!!!1 Zatso? Zato tso je dosadno.
Prosto, glavnih 5 clanova ( ako nas ima toliko uopste ) neka naprave profile na sajtu http://www.igre123.net/ ( osim ako ih vec nemaju ) i neka im nik bude prepoznatljiv nama. Njihov sajt je aktivniji iako ni tamo nije sajt aktivan kao pre. Pored svega ima vise aktivnih Srba tamo nego ovde, sto je surova istina. Ne trazim da se skroz odselimo sa ovog sajta, jos uvek cemo se ovde okupljati, ali tamo cemo pokusati da vratimo aktivnost.
Znam da je ideja luda, i tamo nije kao nekad pre, ali moramo nesto da preduzmemo, jos malo pa ce 2019. (lol)
Posto ovde nema nade, bezbroj puta smo pokusavali nesto, moramo nesto drugo da probamo, jebiga takav je zivot DA WAE.
09. januar 2018
Kak se ti zoveš na igre123.net?
09. januar 2018
imam onaj nalog "bartak"
09. januar 2018
OLEEE JESAMJAGLAVNI PICKE?!
11. januar 2018
wtf
13. januar 2018
^^^USTASHHA())&
^^^USTASHHA())&
ovde se prebacuju hrvati a vi ste kod nas na sajtu
13. januar 2018
@#HRVATANITA*&)
@#HRVATANITA*&)
15. januar 2018
uhhh ok??
15. januar 2018
ovo je dobra idea. odosmo tamo ok ok ok.
nisam sarkastican ali niko njece da ode tamo.. plus budimo realni necemo nikad ni tamo bit aktivni nazalost. svi sajtovi propali
15. januar 2018
¯_(ツ)_/¯
21. januar 2018
E ljudi, dodajte neke nove drustvene igre. Ja bih voleo da ovde vidim monopol da igramo malo. Ljudi su na sajtu dobri i drago mi je sto sam ovde.. samo bi trebalo malo vise drustvenoh igara da se doda. (Board games)
23. januar 2018
ok
ok
ok

imas ne ljuti se coveceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
igraj to
24. januar 2018
Msm čoveče ne ljuti se
01. februar 2018
Igraj monopyl :6:6:6:6::6:6:6
Aa
09. februar 2018
e evo ti ga monopol:
golfsource.us
tonyyeo.com
06. mart 2018
idi na te sajtove
dobio si virus?
06. mart 2018
Ne ali hvala sto si napisao to usao bih.
06. mart 2018
ahhahahahahahhahahah
reko sam dzonatanu
08. mart 2018
ok a sad evo ga test
Next
08. mart 2018
RADI
08. mart 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg