Forum
jeli znate kako cigani pevcaju opa gan gam stayl opet gladan sam hahahahahha
24. maj 2013
hah-.-''
01. jun 2013
zasto cigani placu uz film 'titanik'

zao im je gvozdja
01. jun 2013
u75739
u75739
izvinite dali je to 44-44-444.jeste izvolite.pozovite hitnu pomoc zaglavio sam prst u brojcaniku
07. jun 2013
hahahahhahahahahhah
02. jul 2013
02. jul 2013
cujte ovaj vic vic o perici perica kaze tati tata meni bas neide u skolu onda tata kaze perici mozes samo ovaj dan da odes u skolu za 2 dana i onda perica pljune dorucak i onda perica kaze dobar prijedlog tata i on ode u skolu i kaze one presome tata da nas je petak a sutra i prekosutra je nedelja
02. jul 2013
nije smesan
02. jul 2013
noup
02. jul 2013
i nije
02. jul 2013
u73832
u73832
Kaze perica tati
-Tata danas kada je uciteljica u skoli postavila pitanje jedino sam ja digao ruku!!
Tata:
-A koje je bilo pitanje?
Perica :
Koje razbio prozor!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izgubio se Perica u velikom gradu, ide ulicom i plače. Sretne ga policajac i reče mu:
- Nemoj plakati, reci koja ti je adresa?-
A Perica će:
- perica@yahoo.com
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pita mama Pericu:
-,,Perice rekao si da si gladan kao vuk,sto ne jedes?,,
Odgovara Perica:
-,,Mama gde si ti videla da vuk jede grasak,,?
Pita uciteljica djake:
Deco,da vidimo,zna li neko svetske valute?
Javi se Marko:
Dolar!
Bravo Marko to je valuta SAD-a.Dalje?
Marica:
Funta!
Lepo Marice,to je valuta Engleske.Dalje,zna li jos neko?
Perica :
PUTA!
Crni Perice,koja ti je to valuta,nisam nikad cula za nju.
A Perica ce :
Ima,ima u Srbiji.Evo dodje moja sestra iz Beograda sa novom bundom i pita je baba kol'ko je dala za nju.A ona kaze"5 PUTA
Dolazi Perica iz škole i pita ga otac :
-Sine, kako si prošao u školi?
Sin :
-Tata ti si fudbaler, pa ćeš me razumjeti. Produžio sam ugovor sa prvim razredom na godinu dana.
Vrti baba Pericu po sobi i Perica poce da se dere :
- baba pazi radijatorrrrrrrrrrr!
Kaže vjeroučitelj malom Perici

- Izmoli očenaš.

Perica će na to :

- Očenaš koji jesi mercedesa mi donesi, da se sveti ime tvoje, neka bude metalik boje, u ime oca i sina neka bude pun benzina, a najviše te molim Bože, da sjedala budu od kože. Amen!
zasto ti perice svaki dan kasniš u skolu?
- zato što na uglu pre škole piše uspori škola.
Idu Perica i Marica gradom.
Marica pita:Koliko je sati?
Perica : Da
Marica : Sta?
Perica : Da
Marica: O cemu govoris?
Perica: Da
Marica: Da li me volis?
Perica: O,dvanaest i petnaest!
Zove Perica mesaru i pita :
- Imate li teleću glavu?
- Mesar odgovara:
- Da, imam.
- A imate li pileće noge?
- Naravno.
- A ćureće grudi?
- Da.
- A svinjsku njušku?
- Da.
- Pobogu, čoveče, na šta ti ličiš!
Učiteljica:
-Perice sta za tebe znaci ti i matematika?
Perica:
-Glupost na kvadrat!!
Pita mama Pericu : Perice, cula sam da si dobio keca iz Bosanskog, radili ste pismenu, koja je bila tema?
Perica : ''Kako sam se proveo na ljetnom raspustu''
Mama : I sta si ti napisao?
Perica : Dobro, hvala na pitanju.
Prolazi jedan covek i vidi Pericu kako place i ga upita:
-Jeli mali zasto places?
-Pa sanjao sam kako skola gori.
-Ma to je bilo samo u snovima
-Pa zato i placem zato sto je u snovima.
Dosao Perica u skolu posle raspusta i pita njega uciteljica:
Perice kako ti je bilo u Engleskoj?
Perica odgovori:
I'm not Perica,i'm John.
Uciteljica:
Dobro Johane,kako ti je bilo u Engleskoj?
Perica odgovori:
Doruckujem pa na verandu,rucam pa na verandu,veceram pa na verandu i tako svaki dan.
Uciteljica:
Pa bilo ti je dosadno ali hajde.
Uciteljica pita Maricu:
Marice ,kako je tebi bilo?
Marica odgovori:
I'm not Marica,i'm Veranda.
de Perica džunglom i vidi Tarzana.Tarzan:
- Ja Tarzan.
- Ja Perica.
- Moja DŽejn.
- Moja Marica.
- Moja Čita.
- Moja, nepismena.
Jovica pita Pericu :
- znaš li šta je to perika?
- znam, to je kosa bez glave.
pita mali Perica zenu>
- jeste li za ples?
- ne plesem sa detetom.
- oh izvinite, nisam znao da ste trudni
Pita tata Pericu:
-Jesi li popravio onu jedinicu iz matematike?
-Nisam tata, dnevnik je ostao kod profesora!-odgovori Perica.
Pita mali Perica tatu:
Tata kako je to biti pijan:
Pa vidiš sine, nije lako, svaki pijan čovjek vidi duplo.Vidiš,sine, ona tamo dva drveta, pijan čovjek bi rekaoda tamo ima četri drveta.
Perica će:
Ali tata, tamo je samo jedno drvo!
Perica:Tata zasto ne kupimo kantu za smece
Tata:Cuti tu i zvaci
Pita Perica tetku:
-Tetka, zašto ti nemaš decu?
-Nije mi ih roda donijela.
-Pa što se onda nisi kresnula sa nekom drugom životinjom?
Dosao peric ispred crkve sa biciklom.
Izade pop i kaze perici :
ajde na misu .
perica:ukrast ce i biciklo
pop:nece duh ce ga cuvati
peericaobro
udu oni u crkvu i perica se krene krstiti :
u ime oca i sina .
pop :a gdje ti je duh ?
perica:cuva mi biciklo
pita učiteljica pericu ko je najveća lenština u odeljenju
on kaze ne znam
učitelji: kako ne znas,ko samo gleda šta drugi rade?
a pa to je učiteljica
kaže perica tati došo neki čovek traži dobrovoljni prilog za bazen a tata kaže pa daj mu čašu vode
sine kakva je to galama pita mama a perica odgovori,ma deda viče na tatu što ne zna da reši moje domaće zadatke iz matematike!
Mama jel mogu da danas ne idem u školu,pita perica.
Zašto? -,upita mama.
Ne osećam se dobro - ,odgovori on.
A gde se ne osećaš dobro? - Upita mama.
- Pa u školi!
Kaže učiteljica Perici:
-Perice,hajde nam nacrtaj jabuku.
Perica:
-Hoćete li slatku ili kiselu?
Došao mali Japanac kod nas na školovanje.
Učiteljica kaže:
- "Ovo je Čeng Čung Čang i dolazi nam iz Japana. Svi možete nešto pitati samo ti Perice ne smiješ ništa."
I tako djeca pitaju o Japanu, o školi i tako to, dok jedan nije pitao šta znači njegovo ime. Japanac odgovara da to znači:
- "Sin od sedam očeva."
A iz zadnje klupe Perica viče:
- "Znao sam ja da on ne može biti tako žut od samo dva jajeta!
Prolazi uciteljica hodnikom i zatekne pericu kako pusi cigare.
Uciteljica : Pa Perice ti si 2. razred a vec pusis.
Perica : Pa sta ja i kresem dobre ribe.
Uciteljica: Ma daj perice ne vjerujem.
Perica : Mozel ovako: nađemo se u stalici pokraj skole da se uvjerite.
Uciteljica : Ok
I sad dođe uciteljica u tu stalicu i skide se, kad iza nje je neko uh
vati sa leđa i poce ta je je*e.
Nakon 30 minuta uciteljica sva umorna kaze: Dosta Perice ne mogu vise umorna sam.
Kad se odjednom iza nje oglasi jedan muski glas :
A jel vi to zovete onog malog sto naplacuje ulaz ?
Sjede Perica i njegov otac u restoranu.Ostalo im je malo hrane.Dođe konobar i otac kaže
-Molim vas zamotajte ostatak od hrane.
Kaže Perica :
-Zašto, tata?
Tata odgovara pred konobarem :
-Pa da odnesemo psu!
Odgovara Perica :
-A tata, idemo posle kupiti psa?
11. jul 2013
u102327
u102327
sta plavusa radi po podu od prodavnice?

trazi niske cene hahahahaha
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sta plavusa radi ispod drveta?

gleda uzivo kako lisce pada
hahahaha
13. mart 2014
hahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahhahahahahaha dobar vic
14. mart 2014
zasto plavusa nosi pusku u prodavnici za to sto u prodavnici pise vuci hahahahahahahahahahha
14. mart 2014
Sta peva Nikola kad se kupa? Ne pomaze voda majko za korita Ivanova...........
06. april 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg