Forum
Koliko vas igra WOW? Sta mislite o toj igrici?

Da li igrate WOW?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

25. januar 2012
imam je na kompijuteru extra je
26. januar 2012
penal igra
26. januar 2012
ajde za frozen trone chiteve
molim vas
27. januar 2012
igram je preko garene
01. februar 2012
cool je
01. februar 2012
Ja sam WoW igrao 6 godina i ko god ima imalo razumjevanja za WoW reci ce da je TBC bilo zlatno doba WoW-a.
Igrica je dobra, najbolja svog vremena, otac svih MMORPG igara...igrao sam toliko dugo pa znam sve detalje i samim tim sam kompetentan raspravljati o njoj, ali...SWTOR je bukvalno "WoW killer", ne u smislu populacije, jer WoW datira odavno, pa je skupio dovoljno veliki broj ljudi koji nikad' nece prestati igrati, time nece ni WoW umrijeti, Blizzard isto tako stalno uvodi nove patch-eve ne bi li zadrzao zainteresovanost al' time uništava igru i njenu priču. Tehnološki, grafički, igrivost...SWTOR je neprikosnovena igrica, a uvjericete se svi, samo joj dajte vremena...tek je izašla 20-og Decembra prosle godine i vec poobarala rekorde, a za godinu dana ćete se sjetiti o čemu sam ovdje pricao.
11. februar 2012
da igram ga vec 2 dana i stvarno je kuuuuuuuuuuuuuuul koji wow ti igras ja igram Wrath of the Lich King kad sam imao 7 godina isao sam u arandjelovac kod brata i strica stric je imao na laptopu world of warcraft i nije prestajao da ga igra davao je i meni ali mi se cinilo toliko tesko da...a sada mi se i necini toliko tesko ali ipak tek sam poceo sa WoW-om ko zna sta me usput ceka...WoW je moja OMILJENA IGRICA
20. jun 2012
najbolja je
08. januar 2013
ja na lich kingu imam 5 osamdesetih sve 5000 gear extra je igrica
27. jul 2013
ja igram mists of pandaria extra je moja omiljena igrica mada je malo glupo sto moras da das kreditnu karticu,imam starter edition acount i ne svidja mi se sto je bez pravog novca 20-i level max
16. novembar 2013
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg