Forum
kada sam gledao ovaj video soba mi je bila sva u suze.kakvi ljudi postoje.ubijaju zivotinje za njihovo krzno ali mi mozemo bez krzna ali one ne.kako bi bilo da zamene uloge.
16. jun 2012
jadne zivotinje covek je biljojed a ne mesojed ja bi zabranio mucenje i ubijanje zivotinja
19. jun 2012
Ovako,ako neko muci zivotinje ja bi ga uhapsio i zatvorio u zatvor.Ali ako neko uhvati zivotinju i ubije bez ikakvog nasilnog ponasanja prema njoj to bi dopustio.(za ovo imam i objasnjenje) Nemozemo mnogo sazaljevati zivotinje jer se one mnogo brzo razmnozavaju,naprimer moja macka za 1 godinu ostane 3 puta trudna a kada se omaci ona ima po 3 malih maceta,znaci ona za 1 godinu ima 9 macaka a sve te macke treba nahraniti a koliko ja vidim u danasnje vreme ni ljudi nemaju sta da jedu.
11. oktobar 2012
picka im materina jadne zivotinje bezite zivotinje bezi lesi bezi dzeki bezi vuko da negledate sta ce ostati od njih kad im jebem mater
20. oktobar 2012
FUJ nisi morao mrtve zivotinje da stavljas povracacuuuuuuuuuu
16. novembar 2012
Ovo je strasno,ne mogu verovati da ljudi mogu toliko okrutnosti da nose u sebi,pa i to su ziva bica.Ali izgleda da ima istine u onoj izreci gde se kaze : ko ne voli zivotinje taj nevoli ni ljude.Ti ljudi sto takovo nesto mogu da urade njima je isto tako svejedno sa ljudima se tako ponasati.TO SU MONSTRUMI TO NISU LJUDI.
16. novembar 2012
slazem se s tobom
12. februar 2013
i ja sam plakala kad sam to videla ,nemogu da svatim da postoje takovi bolesni umovi ,jer ljudima oni nemogu ni da se nazovu kad bolje razmislim, a i zivotinjom da ih nazovem ni to nije u redu jer bi time i zivotinje uvredila jednostavno MONSTRUMI.
12. februar 2013
kako ih nije sramota da muce i ubijaju jadne zivotinje jel su one nesto krive, naravno da nisu.sve rade zbog mode kao da je vazna jebala ih moda zbog nje ce nastradati milijarde zivota, macaka kuca jadne zivotinje stranberg upravu si oni su monstrumi.mozak im je zaisTA BOLESTAN.stvarnosu ganksteri. kako bi se oni osecali da su na njihovom mestu i njih bi bolelo.nemamo samo mi porodicu imaju je i zivotinje i majke ostali zivotina su tuznekad im se ubije deta nisu samo nase.stvarno sramota nasa moda njiho va je smtr
09. mart 2013
kao da neznamo sta radimo kao da smo mnajluci na svetu i zivorinje su bolje od nas
09. mart 2013
ja volim zivotinje
23. mart 2013
koje su (da nekazem sta). pa moda nije najvaznija na svetu. ma kakvi vampiri, vukodlaci itd. najvece cudoviste je covek. dovoljno je to sto ubijaju jedni druge, sad jos ubijaju i zivotinje.
23. mart 2013
u19242
u19242
a zasto zivotinje napadaju nas?
31. mart 2013
kad bolje pogledas i ljudi su zivotinje to ti je kao kad ubijes drugog coveka
zasto nihov zivot vredi manje o nasih
14. maj 2013
Životinje napadaju nas da bi se odbranile!!!
16. maj 2013
u19242
u19242
ma nemoj!!!
16. maj 2013
Ma moj!
16. maj 2013
u19242
u19242
a zasto je pas napao mog dedu ni krivog ni duznog!!?!?!?!?!
16. maj 2013
u19242
u19242
i ugrizao ga!?!?!
16. maj 2013
Sigurno iz nekog razloga....
Ja sam protiv nasilja nad životinjama!
16. maj 2013
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: http://www.stranica.com/slika.jpg