Od 2021. godine Adobe obustavlja podršku za dodatak Flash Player. Igra više ne radi.

sick uzas

8 sam

superrrrrrclaprocksthumbup

96 sam

22.sam kupite psa sa bodljikavom ogrlicom i kupite cim zaradite pare plave patike i svaki put kad pobediti kupite nesto pa ga istrenirajte!

nije lose uvek moze bolje

glupost

kissingehstra

ova je super igricacool

39 sam igrica je super svima preporucujem da uzimate psa sa povezom na oko
On je najbolji i najbrzi kad zaradite uzmite mu one plave patike on je sa njima veoma brz i svaku trku sa njima pobijedi.

super

extra je 13 puta smo pobedili

Igra se tako što kupite nekog psa i onda njega trenirate da bude jači i idete na trke,možete da se kladite na nekog psa i ako pas pobedi dobijate onoliko koliko ste uložili,ali ako koristite neke ne dozvoljene stvarčice onda morate platiti kaznu,kazna se plaća u zavisnosti šta ste koristili.Cilj igrice je da osvojite trofej za kraj sezone,kada to osvojite to je kraj igrice i rezultat se sam sačuva vi ništa ne treba da klikćete... big-smilie Po meni je igrica odlična,ja vam preporučujem psa sa povezom...