Opišite sebe-- Svoj karakter i fizičke osobine...
16. maj 2013
lep, pamentan, crazyyyy, cool, dosadan , nizak...
25. jun 2013
glup,lijep,glup,sladak,glup
18. jul 2014
Programer,visok,lenj,dosadan
18. jul 2014
Visok, lep, pametan, kao što Luka kaže crazyyyyy, cool i...nzm
18. jul 2014
Glup,ružan,lenj,budala,dosadan...
28. jul 2014
Visok celih 130 cm
28. jul 2014
The niskog rasta visokih ciljeva sa siromašnom težinom od 70tak kilograma masnoće u predelu mišića i razuma.Voli da jede hranu,sluša muziku,ispituje filmove,posmatra ljude,fotografiše kokoške i jaja na oko.Nosi polovnu odjeću i poderanu obuću,omiljen kod svoje tetke,sa strinom nije u dobrim seksualnim odnosima.

02. septembar 2016
wtf?
02. septembar 2016
kolko je ovaj duvo
02. septembar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Frizure kazem ti ovo po 10 put, aj ucuti i napusti sajt. Niko te ovde ne razume, idi na chat ili igraj ne ljuti se covece sa onim starcima jer STVARNO nikome nisi interesantan niti smesan.
03. septembar 2016
The MFL,kazi mi i 11 put,ja sam mazohista buhahahahah..mada,ne secam se ni onih prije 10 puta sto si mi kao kuckao,pih,gubim pamcenje,help help help...nego,kada ti nesto napises vredno bar malo ukljucivanja mozdanih celija u funkciju,mozda razmislim o tome da napustim sajt ali kako taj dosadni dan nikada doci nece,uzivaj u tudjim recima kad vec nemas svoje vlastite misli(osim tog prosipanja arogancije i nekog divljanja,cuj ti njega ucuti i napusti sajt ahhahahahaha,dobar ti je vic)...elem,ja ne zelim da budem interesantan,pogotovo ne tebi i slicnima kao ti,to da me neko ne razume je zbog toga sto ja pisem i govorim na srednjenepcanom srpsko-hrvatskom dijalektu sa primjesama visokih padeza u predelu globalne jezicke forme,nadam se da ti je sada jasnije...a smesan..pa ti ne znas pojma sta je biti smesan,mozda jedino kada se ukakis u gacice pred celim odjeljenjem pa ispadnes smesan kao toalet papir.I,Ne ljuti se covece je dobra igrica a i starci su dobri ljudi.I nemoj da lazes sam sebe da si zajeban kao Atila Han,od tvojih pustih zelja nema nista,ostaj mi zdravo i promeni pelene prije spavanja.
05. septembar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
Uf ovo je bolelo. Kakav roast brate necu moci 5 dana da spavam. Daj matori nadji sebi zivot ne svadjaj se sa decom.
07. septembar 2016
NaKiTuMiNaJaSii
NaKiTuMiNaJaSii
I ne kazem da je ne ljuti se covece losa igrica, vec kazem da uglavnom stariji ljudi idu tamo i trebao bi ti da im se pridruzis jer nemas o cemu da pricas sa nama 13-godisnjacima...
07. septembar 2016
The ahhahaha,nevjerovatno.Ti si isti Karleusa,kontam da ni ona ne spava danima.
07. septembar 2016
https://flii.by/file/w6s7i33bkok/ Pogledajte mojee crtežeee <33 )
12. decembar 2016
The dobri crteži,Balboa pored 1000 dindži
14. avgust 2017
ok
28. maj 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg