Evo jedne vrlo lepe prica, prelepe, romanticne
Ovo nisam ja izmislila ovo je moja drugarica!
Rekla je da ne krademo pricu, ali ja je moram postaviti prosto je prelepa
Nadam se da ce vam se svideti!

Da li hocete da citate ovu pricu?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

03. oktobar 2012

Cao!Moje ime je Maja!!
Idem u osmi razred osnovne skole!!Zivim sa mamom u Novom Sadu!!
Moja najbolja prijateljica je Ana!Ja i Ana smo nerazdvojne!Idemo u isti razred! :-D
Danas je prvi dan skole posle dugog letnjeg raspusta!!Cekam Anu ispred zgrade!!Nema je!!Cule smo se juce,i rekla mi je da je cekam!!
Uf!!Cini mi se da cemo zakasniti u skolu!!Sto nije prvi put!!
Stize mi poruka,od Ane je:Nemoras me cekati!Idi ti ja cu doci u skolu!!
Ok!Idem ja polako!! :-P
Kada sam dosla pred skolu bilo je dosta dece,buka,graja ma strasno!Svi su bili srecni kao da nisu ispred skole!!Zvoni!!Svi polako ulazimo unutra!!
Ane i dalje nema!!Sad vec postajem zabrinuta za nju!!Prvi cas i to kod razrednog!!Smooor!!
Posle par minuta neko kuca na vrata mislila sam da je to Ana ali ovo je bio neki jako sladak decak!!Ovo je novi ucenik,zove se Marko Ilic!A sad Marko da vidimo gde ces da sedis!!
Ja sam gledala u njega a on je gledao u mene i osmehivao mi se!!Pocela sam da crveni i pomalo mi je bilo neugodno!! :-P
Kad odjedamput razredni prekine tisinu i pita me;Majo da li bi ti smetalo da Marko od sad sedi sa tobom!!
Sta?Molim?Ovaj pa......nastavnice zar samnom nesedi Ana!!??
Vise ne?Zar neznas da Ana vise nece ici u ovu skolu!!Sta?Molim??O ne!!Od tog trenutka mi nije bilo dobro!!Nisam mogla da verujem da je ona to sve vreme znala i da mi nista nije rekla!!Sad sam razumela zasto je tako dugo bila potistena!! : (
Zvoni!!Cas se zavrsio a ja nisam sretna!! : (
Idem napolje na malo svezeg zraka!
Marko ;Hey!Cekaj stani!!
Ko je to?
O boze pa to je onaj novi decko!!Marko!!
Marko;Hey!!
Nesto nije uredu?
Ja;Ma sve je Ok!!samo sam malo potistena nista drugo!!
Marko; Mozda bih te ja mogao oraspoloziti!! :-D
Meni nije bilo do niceg!Zvonilo je i moramo ici na cas...
Dosla sam kuci jako umorna i potistena i dalje neshvatam Anin postupak!!Marko me je citav dan smarao!Jako je dosadan!
Da li si dobro,pita me mama
Da mama!!Uredu je!!
Uzimam telefon i zovem Anu!!Niko se nejavlja!!Sad sam i tuzna i besna!!Neznam sta da radim!!Naprosto sam nemocna!!Idem malo na zrak!!
Izasla sam napolje!!Bilo je malo prohladno!!Secam se onih lepih toplih dana provedenih sa Anom!!
Jako mi je tesko!! : (

NASTAVAK POSLE 5 LAJKOVA!!
(U komentar napisite LIKE)
Pisac: ~Kord@~
03. oktobar 2012
1. Deo
03. oktobar 2012
u51510
u51510
super
03. oktobar 2012
To znaci Like
Hvala Jeco
1: Like od *~Jeca~*
Jos 2: Like i ide drugi deo
03. oktobar 2012
Mislim jos 4 like pa ide drugi deo
03. oktobar 2012
like
ekstra prica
03. oktobar 2012
ajde pisi
03. oktobar 2012
2: Like od *~Jeca~* i skejterka
Jos 3: Like pa ide drugi deo
03. oktobar 2012
lajk!
03. oktobar 2012
u52089
u52089
Like
03. oktobar 2012
ajde samo jos dva zovite ljude
03. oktobar 2012
3 Like od: *~Jeca~*,skejterka, Zake
Jos 2 like pa ide drugi deo
03. oktobar 2012
4 Like od: *~Jeca~*,skejterka, Zake, Plava Figura!
Jos 1 like pa ide drugi deo
03. oktobar 2012
aaaaaaaaaaaaaaa ajde
03. oktobar 2012
Polako bre
03. oktobar 2012
zovite ljude
03. oktobar 2012
Like
03. oktobar 2012
5 Like od: *~Jeca~*,skejterka, Zake, Plava Figura,Nmaja!!
Cestitam vi ste prvih 5 obozavatelja, hvala sto ste nas lajkovali i sto ste bili uz nas u prvom delu,, i hvala za ovako divne komplimente!!
Ide drugi deo
03. oktobar 2012

Pocela je da pada kisa!Zurila sam kuci!Idalje mi nije jasan Anin postupak!Da li to znaci da cu sad zauvek biti sama bez i jednog druga ili drugarice!!Jako mi je trsko! :-(
Dok sam tako razmisljala o Ani i problemima koji su predamnom cula sam korake!Jako sam se uplasila i osvrnula!Iza mene je isao Marko!
Hej!!!Cao
Cao Marko.Otkud ti?
Nekako mi je bilo drago sto ga vidim i ako je bio malo dosadan!!
Setali smo po kisi i cinilo mi se kao da mi niko nemoze nista!On je pokusavao da me nasmeje i nekako mu je islo od ruke.Da li zelis da te odpratim do kuce,pitao je!
Zasto da ne!
Dosla sam kuci!Mama je bila jako zabrinuta!
Jesi ti normalna vidi kakva si mokra.......
Meni nije bilo briga sta ona govori i da li cu od sutra biti u kazni,sad mi je jedino bio vazan Marko!
Mislim da mi se on svidja!!
Citavu noc sam razmisljala samo o njemu,potpuno sam zaboravila na moj problem sa Anom i vise mi nista nije bilo vazno!Jedva sam cekala sutrasnjin dan da ga opet vidim!!
Taman sam lepo zadremala kad odjedanput zazvoni telefon.Stigla mi je poruka!
Mislila sam da je Marko ali to je bila Ana!!
Izvinjavala mi se,molila me da joj oprostim!!
Iako sam bila besna na nju nekako me i sama pomisao na Marka smirivala,tako da sam joj oprostila!
Sa Anom sam se dopisivala dugo u noc,dogovorile smo se da cemo se cuti svaki dan preko telefona ili skype-a!!Pocela sam da joj pricam o Marku ali je mama usla u sobu i oterala me na spavanje! x-D
Kisa je lagano rominjala i pucketala na moj prozor a ja sam citavu noc razmisljala samo o njemu i o tom divnom danu u skoli,i kako cemo sedeti zajedno u klupi......
Mislim da mi se on svidja i ja tu nemogu nista da promenim!!

Nastavak nako 5 lajkova!! :-P
(Lajk napisite u komentar)
Picas: ~Kord@~
03. oktobar 2012
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg