Ovo je mesto gde možete pričati baš o svemu (i dalje je zabranjeno kršenje pravila foruma). Ovde možete pisati predloge za sajt, pitati za pomoć i rešavanje bilo kakvih problema, ovde igramo zanimljive igre, kao što i pišemo novosti sa sajta ili iz stvarnog sveta, možete pisati smešne, zabavne ili na bilo koji način zanimljive statuse i viceve, kao i slike. Bilo bi lepo da imamo i neke bitne i korisne informacije iz grada/države u kojoj živiš. Ukoliko budete želeli biraćemo i najoljeg člana povremeno. Dalja iznenađenja otkrivam početkom septembra kada se skupimo da nas ima veoma puno. Jedina dva pravila su da je zabranjeno kršenje svih pravila foruma, a drugo da se stalno zabavljamo!

U početku zovite što više prijatelja da nam se pridruže jer tako je mnogo zanimljivije. Nekada ćemo i možda igrati i nagradne igre. Bilo koji član koji bude kršio pravila foruma biće momentalno blokiran, i neće moći pisati u ovoj temi. To bi bilo to, zabavite se, zovite prijatelje da nas ima što više da bi nam bilo zabavnije. Nadam se da će ova tema biti veoma popularna na forumu.

Zabavi se!
07. avgust 2013
Prvi post
07. avgust 2013
Imaaa li Kogaaaaa
07. avgust 2013
nema
07. avgust 2013
Osim tebe i mene
07. avgust 2013
i luke
07. avgust 2013
Mislim da vise nije prisutan
07. avgust 2013
ma tu je
07. avgust 2013
Ok
07. avgust 2013
cao
07. avgust 2013
caooo
07. avgust 2013
Kako je na raspsustu.Kod mene zesci smor.
07. avgust 2013
super
07. avgust 2013
smorrrr
07. avgust 2013
ej, pronasao sam jedan zanimljiv tekst, hocete da vam postavim kasnije kada se malo skupimo?
07. avgust 2013
Samo nemoj nista u vezi skole taman sam je se otarasio
07. avgust 2013
i ja
07. avgust 2013
neee ne nije u vezi skole, nije nista zaavno, nego je korisno, vest je sezonska (upravo sada se postavljaju takvi tekstovi, glupo je da ga stavis u sred zime, znaci vezano ej za jul, avgust
07. avgust 2013
Znaci nesto u vezi mora ili bazena
07. avgust 2013
noup, pisacu, ajde dovedite jos dvoje, pa stavljam, nije svima zanimljivo, nego tim ljudima koji to imaju, ugl sve cu napisati. znam jedan sajt, od tamo cu postaviti par tekstova
07. avgust 2013
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg