Ovako, vi napravite neku državu, tako što napišete:

Ime:

Da li je država kraljevina, republika, ali možete nešto i izmisliti...

zastava:

Broj države: ( od 1 do 10 i ne mora biti redom, naprimer: ako je neko 1, drugi ne mora biti 2,)

Precednik/ca, kralj/ica, ili ako je već izmišljeno.... ( može ih imati više, sa kim ćete deliti državu, naravno, ako se složi/slože.)

vera: (takođe može izmišljeno)

simbol države:

i ako hoćete nešto dotati...

Naravno, ne može se izmišljati, onako, baš previše, kao: Moja država postaje planeta, i ruši tvoju.
Eto, to je to, samo što neće biti mape, ali nešto ću već smisliti.) Dok ću ja biti u Nišu, ne želim da vidim onakve komentare. UŽIVAJTE !
evo ja ću prva:

Da li ćeš poštovati pravila teme?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

28. april 2019
Ime: B.K.C. (Big Ketchup Country)

Ketchup A0

Zastava:

Valuta: Ketchup Coin

Broj države: K4 (Ketchup 4)

Ketchup Queen -> ja-> Anabelle Ketchups Family

vera: vera u Sveti kečap -> Ketchup vera.- slavi se samo- 11.12.- dan kada je nastao kečap, 1.6. rođendan Ketchup Queene mene, i običaj koji se ponavlja svakog 4.7. je običaj da se budi u 5 ujutro i da se stavi kečap na glavi, i tako sve do 00:00.

simbol države: Bilo koji kečap, jer su svi jednaki !

U mojoj zemlji (BKC) u kojoj je 3886 godine nastao kečap ( bar je tako na ovoj temi...). Boja naše zemlje je crvena, kao kečap. I SVE SE DANAS U BKC-u GOVORI NA JEZIKU Ketchupskom, isti kao srpski, samo sa više simbola. Najpopularnije što u BKC-u postoji jeste radnja "+1 ketchup. u njoj se prodaje nešto ovako:
28. april 2019
28. april 2019
28. april 2019
Eto, i molim vas, posetite sahranu pokojnog Pita Ketchupa, MOG BRATA !

(čekaj,stani, ja nemam brata....)

28. april 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg