Sigurno ste culi sa sport free runing(parkour).Epa ako ste culi nemoguce da ste se suzdrzali a da ne probate barem jednom da skacete sa terase na terasu ili jednostavno da se pentrate po zidu?Ako ste barem jednom probali taj sport a ne mozete da se suzdrzite a da ne kazete sta ste radili ovde mozete da to kazete.

kako je ispao vas prvi free runing(parkour)

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

15. decembar 2014
ja sam se pentrao po zidu u hotelu beli bor na tari kada su me devojcice zakljucale na terasi pa sam morao da se popnem na terasu mog druga
15. decembar 2014
u117967
u117967
Bio na svadbu u Zrenjanin u neku lepu salu i tamo ima neko stepenice sa nekim đavolom gde možeš da se spuštaš. Ja tu probo da trčim Zamalo da se polomim Došao neki pijani konobar do mene i kaže: Kad sam ja bio mali, bio sam na kopaoniku i vido neke pičkice. Mor'o sam da se kurčim pa sam se tako razbio kao i ti, pa su se na kraju smejale
19. decembar 2014
u117967
u117967
Kopaoniku*
19. decembar 2014
Cuo sam al probo nisam i necu
19. decembar 2014
u112278
u112278
Nije bas parkour ali ajde:
Mi na Cardaku(Deliblatska pescara)setali i vidimo izbeglicke kuce.Jedan moj drug da pokuca na vrata i nista.Onda neki drugi lik povuce bravu i neki deda.Krenemo da bezimo ovaj se dernja deda.I ja se zatrcim i skine mi se cipela.Ja vidim deda dolazi i posto nisam imao vremena da navlacim,ja odmah to uzmem u ruku i nastavim da begam.Da si me samo video,jedna noga sa cipelom jedna bez!
19. decembar 2014
ali luka to nije free runing
20. decembar 2014
u112278
u112278
znam
21. decembar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg