Zdravo momci.
Ako neko moze da mi pomogne neka odgovori u com.
Ja imam strasan talenat za fudbal,to mi skoro svi kazu koji igraju samnom.Obicno stariji me zovu da igram sa njima i to.Trenirao sam fudbal ali mi je pukla kljucna kost na utakmici *Na ruci*..Posle oporavka sam opet krenuo da igram ali u tom klubu ima roditelja koji se ulizuju pa njihova deca uvek igraju-A iskreno medju najboljima sam.I kada se igra utakmica dam npr 300 din da bih igrao 2min.
Tako da sam prestao zato sto to ni malo nije fer.Pre neki dan sam cuo dosta prica starijih koji pricajuto je prestao da trenira,vidi se da ima talenta.I mislio sam da krenem opet inace imam Full Kondiciju i sve to.Idol Neymar i znam dosta njegovih poteza
Hvala u napred...

Da li da treniram ?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

10. jun 2014
u100334
u100334
Nisam ja momak ja sam dečak
10. jun 2014
Kad ti ja kažem treniraj Kriket DDDDDD
10. jun 2014
E jbt daj te ozbiljno
11. jun 2014
Ako si tako dobar u fudbalu ( kao ja ) nastavi igrati jer nemoj uništiti svoju karijeru!
11. jun 2014
u100403
u100403
Naravno nastavi da treniras,ali mi nisi jasan kako to da placas 300 dinara da bi igrao utakmicu i to samo 2 minuta i ja treniram fudbal pa mi je svaka utakmica besplatna!
11. jun 2014
Pa vidis kad idemo na neku utakmicu dajemo obicno od 250 din pa na vise kao placamo sudiju a po nekad i za prevoz dajemo.
Ok momci hvala vam na podrsci nastavicu da traniram...Inace trener mi nije sasvim ok
12. jun 2014
u36358
u36358
Nastavi da treniras!Imas talenat i razvijaj ga.Jer za godinu-dve potpises za Partizan ili Zvezdu .
Ja treniram kosarku i imam nevidjeni talenat pre par dana me zvali da igram za CSKA Moscow.Kada sam poceo da treniram bio sam neprimecen i mozda sam igrao 3-4 minuta.Ali kad sam se vise pokazao postao sam prvotimac.
12. jun 2014
Super brt.I ja sam skoro mislio da pocnem Kosarku da treniram jel i to znam da igram imam dobar sut i to ali ipak Fudbal je fudbal <3
"super sejanac 5" ok onda videcemo se nekad na tv
Zapamti ako mi cujes ime Depsot Lazarevic
12. jun 2014
u36358
u36358
12. jun 2014
prebi te koji se ulizuju!!!nek se svi oni j**u!!!!daj prvom krose,onda sut nogom u stomak i onda pesnica svima njima u facu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(samo se zezam)
14. jun 2014
15. jun 2014
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani