U gradu Halkogradu, imamo lokal, kuću ili stan, poslove, sve što ima u svakom drugom gradu. Registracija ide ovako:

Vaše ime:

Godine:

Kuća: (ime ulice i broj) (slika)

Lokal: (neobavezno) (ime) (slika)

Posao: (neobavezno) (ime posla)

I nešto dodate svoje ako želite!

Pravila se moraju poštovati, može se izmišljati ali ne previše. Ja sam precednica grada, i ako neko proba da bude on prec. biće blokiran na mesec dana. Ako želite posao možete izmisliti i ostalo.

?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

11. jun 2019
Zastavu ćemo imati i ako je grad, objavućemo u 19h danas sliku.
11. jun 2019
da, internet je malko zajebo pa nek neko drugi (podprecednik samo) postavi zastavu.
11. jun 2019
Ime: Draw Girl

Godine: hmmm.... ajde 15

Stan: Draw Girl MA 23

Posao: konobarica

Poreklo: Halkograd

Plata: ako može, 230€ mesečno

Slike stižu malo kasnije...
15. jun 2019
ok
15. jun 2019
kad će slika više.....
16. jun 2019
a da setih se
16. jun 2019
Ime: Nirvana
Spol: ženski
Godine: 33
Stan: Ulica sunca 24
Klasa: nekromanserka
Posao: policajka
Opis: duga valovita ljubičasta kosa, srednje visine i građe, zgodna, smeđe oči
Oprema: oklop od kostiju, dva moderna pištolja
19. jun 2019
Zaboravio sam dodati;
Sposobnost: apsorbiram 50% magičnih moći protiv mene i neutraliziram ih. Ova sposobnost će se povećavati kako budem napredovala u igri
Moći: hod po vodi, usporavanje protivnika, sumonanje duha i bodeža, liječenje. Repertoar moći će se širiti kasnije tokom igre.
19. jun 2019
Moje teme su skroz shit...
19. jun 2019
Evo jaa:

Ime: AnMi

Godine: 18

Pol: Ženski

Vila: UPA 37 (ulica precendice AnMi 37)

Posao: Prec.

KP: visoka

O gradu:

Ime: Halkograd

Susedni grad: El kepito (onaj u Najbolji grad)

U državi: Elmanija ali jako povezana sa Malpitopom

Pop. : 15 hiljada

Još o gradu: Uredan, moderan i visok procenat bogatih ljudi uz PZS (pomoć za siromašne) koje obuhvata čak 93,65% stanovnika. Puno ljubaznih radnika i bez kriminalaca što je jako bezbedno u slučaju da neko ima problem s tim. Puno škola, bolnica (itd.) danas!
19. jun 2019
i plaćanje preko interneta ili elmisea ( kao $ tako na primer, majica košta 15& )
19. jun 2019
Nirvana je dobila dojavu o sumnjivoj osobi koja se mota po Radnoj ulici. To je ulica uz centar puna starijih ciglenih zgrada. Nirvana je parkirala svoj policijski auto i ugledala visoku osobu s crnom maskom i jaknom.
19. jun 2019
Osoba je otrčala u usku ulicu a Nirvana za njim. Iskoristila je magiju usporavanja pa bjegunac nije više mogao trčati.
19. jun 2019
što pričaš u trećem licu Nirvana?
19. jun 2019
U redu. Bjegunac je ušao u auto parkiran na dnu ulice, a u njemu je bio još jedan čovjek. Auto je krenuo na mene. Nisam se mogla skloniti u stranu pa sam sumonala duha koji je navalio na auto i uništio mu motor. Dva tipa su izišla iz auta i predala se. Nakon što sam ih svezala lisicama pregledala sam gepek i tamo je bio mrtvac i puno kokaina. Izgleda da sam ih preduhitrila u preprodaji droge. Puni izvještaj stiže sutra. Odjava s dužnosti, Nirvana
19. jun 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg