ovo je hrvactcka radijo televizija dakle bice gosti svi clanovi kongresa drzava123 naravno voditečji ikaram kao precednik kongresa voditelj iz srbije aca delija voditelj iz kraljevine hepic gagi i jos mnogo njih

13. decembar 2013
Ti se bez prestanka ulizujes Kongresu jel da? Ovo je Hrvatska televizija, a ne havijska, tako da ja ne mogu biti voditelj. Sem toga, ja sam predsednik!!!
13. decembar 2013
Odnosno Veliki Ministar Havija.
13. decembar 2013
A i gagi nije predsednik Kraljevine hepic, i nije Kraljevina Hepic nego Nezavisna republika Hepic. Gagi je predsednik Igracke Slavije.
13. decembar 2013
ja moja greska nema veze bavice ko se kongresom
13. decembar 2013
I ja nisam osnivac Kongresa. Mada ja imam najvise posla oko njega, ali odmah iza mene je srbija, kao prva osoba posle mene da glasa i prva osoba sa kojom sam se konsultovao u vezi osnivanja Kongresa. Takodje je predsednik najvece i najjace drzave, Velike Srbije. Velika Srbija zauzima vise od polovine Glavnog Kontinenta (velikog Kontinenta, Kontinenta 123, nismo smislili ime) i velicine je Gagintskog kontinenta, ako ne i malo veca.
13. decembar 2013
Ja jesam osnivac Kongresa, jesam taj koji predlaze zakone, ali bilo koji zakon koji hocete da postoji, samo meni recite. Cak i ako mi se ne svidja, imam obavezu da ga spomenem prvom prilikom.
13. decembar 2013
u36358
u36358
Hrvatcka?
Jojjj seljaku!!!
Joj majko Srbijo!!!
Joj Kneze Lazare!!!
Pobratime Kraljevicu Marko!!!
Sta se sve dogadja u ovoj drzavi!
PROPAST!!!
13. decembar 2013
i nije hepic jer smo se raspali
14. decembar 2013
Ikarame ja bi Kontinent 123 ostavio da se tako zove!
14. decembar 2013
Nzm... Meni se nesto ne svidja... Ajde necemo raspravljati na Kongresu al da se jos neko slozi da se tako zove, pa neka ostane. Ako se ne slozi, onda nek ga svako zove kako oce.
14. decembar 2013
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani