napiši savete za muvanje
17. februar 2012
pomagajte!!
21. februar 2012
znam
21. februar 2012
idi na tinejdzerski sajt tamo sve pise
10. mart 2012
ja imam simpatiju iz razreda ali neznam da li me voli na jednom rodjendanu jedna devojcica iz razreda mi je rekla da me voli iako nezna da ja volim njega ali da li da joj verujem ? i kako da mu se priblizim suvise sam stidljiva
25. mart 2012
ja sam mojoj citao viceve do bezsvesti i govtovo
14. jun 2012
u54365
u54365
ma nema muvanja,ona ako hoce hoce i to je kraj ako nece mozes da dubis na trepavicama......
05. novembar 2012
samo trebate da joj se priblizite i da nađete nesto zajednicko ali nemojte lagati.
05. novembar 2012
Netrebaju ti saveti samo budi iskrena sa njim i nadjite nesto zajednicko
06. novembar 2012
ako oce,oce ako nece nemora
02. decembar 2012
ja sam joj recitivao ljubavne pesme
10. januar 2014
molim vas pomoc zaljubila sam se u decaka iz razreda,ali neznam kako to da mu kazem jer je on zaljubljen u moju BFF a i ona u njega samo sto on nezna da je ona zaljubljena u njega sto mi malo olaksava ali ipak nemogu da mu to kazem jer sam previse stidljiva
06. februar 2014
Molim pomoc. Imam auto koji mnogo volim i danas ga upali i cim ga ubacim u drugu on se ugasi jebo mu patak.
07. februar 2014
molim vas pomoc zaljubila sam se u decaka iz razreda,ali neznam kako to da mu kazem jer je on zaljubljen u moju BFF a i ona u njega samo sto on nezna da je ona zaljubljena u njega sto mi malo olaksava ali ipak nemogu da mu to kazem jer sam previse stidljiva
07. februar 2014
Molim pomoc. Imam auto koji mnogo volim i danas ga upali i cim ga ubacim u drugu on se ugasi jebo mu patak.
07. februar 2014
07. februar 2014
07. februar 2014
07. februar 2014
natalija2003 Ako ti je ta devojcica stvarno BFF, verovatno ce ti oprostiti to sto si zaljubljena u istog.Opet, ako decak sazna, on ce verovatno razmisliti zato sto su dve devojcice zaljubljene u njega.Probaj bolje da se sprijateljis sa njim.Probaj nekako da uspes da vam se pogledi susretnu.
06. mart 2014
u112738
u112738
paa i meni je bff unistila zivot.. <33 zbog jedne budale
07. septembar 2014
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg