u113494
u113494
Ovde se kladite na utakmice stavljate pare na klubove

Opcije:
Odrediti tacan rezultat
Samo odretiti pobednika

Prve utakmice za danas

Srbija: Prva liga
15:30 Sloga Kraljevo - : - Moravac Mrstane
15:30 Proleter - : - Inđija
15:30 Jedinstvo Putevi - : - Backa Palanka
15:30 FK Sloga Petrovac - : - Metalac Gornji Milanovac
15:30 FK Sindelic Beograd - : - Javor Ivanjica
15:30 FK Radnik Surdulica - : - Macva Sabac
15:30 Borča - : - Sloboda Užice
15:30 Bežanija - : - Kolubara

Italija: Serija A
18:30 Đenova - : - Parma

Francuska: 1. Liga
18:30 Olimpik Lion - : - Bastija

Angola: 1. Liga
16:30 Sagrada Esperansa - : - Kabuskorp
16:30 Progresso da Lunda Sul - : - Benfika Luanda
17:00 Petro Luanda - : - Akademika Lobito
18:00 GD Interklub - : - GD Libolo

Argentina: Cup
13:00 Bananc - : - Mika

Australija: Liga A
11:40 Brizbejn - : - Melburn Viktori

Austrija: 1. Liga
18:30 Altah - : - Viener Nojštad

Bugarska: 2. Liga
16:00 Sozopol - : - Rakovski 2011
16:00 Pirin Blagoevgrad - : - Černomorec Burgas
16:00 Pirin 2002 Razlog - : - Dobrudža
16:00 Montana - : - Septemvri Simitli
16:00 Lokomotiv Mezdra - : - Bansko
16:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Vereya
16:00 Master Burgas - : - Spartak Varna
16:00 Botev Galabovo - : - Botev Vraca

Češka: 2. Liga
16:30 Slovan Varnsdorf - : - Banik Sokolov

Češka: Kup Češke
18:00 Viktorija Plzenj - : - Teplice

Danska: DBU Pokalen
18:00 Vestsjaelend - : - SonderjiskE

Egipat: 1. Liga
15:30 Misr Lel Makasa - : - Al Nasr
15:30 Haras El Hodud - : - El Daklje
15:30 El Guna - : - Al-Mokavelun Al-Arab
17:30 El-Masri - : - El-Gejš

Engleska: Čempionšip
20:45 Notingem Forest - : - Vatford
21:00 Fulam - : - Roteram Junajted

Engleska: 2. Liga
20:45 Barton Albion - : - Karlajl

Estonija: 2. Liga
17:45 Nomme Kalju B - : - FC Santos Tartu
17:45 Vaprus Parnu - : - Kuresare
18:00 Kalev Talin - : - Kivioli Tamme Auto
18:00 Levadija Talin II - : - Flora Talin II
18:00 FC Infonet B - : - Rakvere Tarvas

Grčka: Super liga
14:00 Atromitos - : - OFI Krit
18:00 Pantrakikos - : - Olimpijakos

Gvatemala: Nacionalna liga - Klauzura
20:30 CSD Municipal - : - CD Suchitepequez

Indonezija: Super liga
10:30 Mitra Kukar - : - Persela Lamongan
14:00 Pusamania Borneo - : - Arema
16:00 Persidža Džakarta - : - Gresik Junajted

Južna Afrika: 1. Liga
19:30 Platinum Stars - : - Supersport Junajted
19:30 Mpumalanga Blek Ejsis - : - Maricburg Junajted
19:30 Mamelodi Sandauns - : - Blumfontejn Seltik
19:30 Čipa Junajted - : - Moroka Svolous
19:30 AmaZulu - : - Polokvejn Siti

Kazahstan: 1. Liga
10:00 Okzetpes - : - Šahter
12:00 Kajzar - : - Taraz
13:00 Žetisu - : - Atirau
14:00 Tobol - : - Aktobe
15:00 Lokomotiv Astana - : - Ordabasi

Kopa Libertadores: Grupa 3
00:00 FT Universitario de Sukre 2 : 0 Mineros Gvajana
video
00:00 FT Hurakan 3 : 1 Kruzeiro
video

Kopa Libertadores: Grupa 8
02:15 FT Sporting Kristal 1 : 1 Guarani
video
02:15 FT Rasing Klub 3 : 2 Deportivo Tačira
video

Liga Šampiona: Champions League Final Stages
20:45 Pari Sen Žermen - : - Barselona
20:45 Porto - : - Bajern Minhen

Maroko: Botola Pro
20:00 VAC Kazablanka - : - Magreb Tetuan

Mozambique: Mocambola
15:00 Ferroviário da Beira - : - Ferroviário de Nacala Velha

Obala Slonovače: 1. Liga
18:00 Stad Abidžan - : - AFAD Džekanu

Oman: 1. Liga
15:40 Al-Oruba - : - Fandža
15:50 Al-Khaboora - : - Al Msnaa
16:50 Al-Seb - : - Al Suvaik
18:15 Dufar - : - Sur
18:30 Sohar - : - Alšabab

Portugalija: Segunda Liga
16:00 Viseu - : - Porto B
16:00 Sporting B - : - Feirense
17:00 Trofenze - : - Farense
17:00 Tondela - : - Benfika B
17:00 Oliveirenze - : - Beira Mar
17:00 Maritimo B - : - Santa Klara
17:00 Lejsoeš - : - Sporting Kovilja
17:00 Čaves - : - Portimonense
17:00 Braga B - : - Oriental
17:00 Aveš - : - Olhanense
17:00 Atletiko КP - : - Uniao Madeira

Rwanda: Championnat National
15:30 Rayon Sport - : - Etincelles FC
15:30 APR FC - : - Marines FC

Singapur: C Liga
13:30 Albireks - : - Jang Lajans

Škotska: 1. Liga
20:45 Seltik Glazgov - : - Kilmarnok

Škotska: Čempionšip
20:45 Livingston - : - Glazgov Rendžers

Slovenija: Cup
17:00 Maribor - : - Celje

Švedska: 1. Liga
19:30 Ljungkile - : - Bromapojkarna

Turska: Kup Turske
18:45 Manisaspor - : - Galatasaraj

Utakmice za sutra:

Argentina: Cup
13:00 Alaškert - : - Pjunik Jerevan

Danska: DBU Pokalen
18:15 Kopenhagen - : - Esbjerg

Gvatemala: Nacionalna liga - Klauzura
23:00 Guastatoya - : - Universidad SC
23:00 Coatepeque - : - Club Xelaju
23:15 Halcones FC - : - Deportivo Marquense
23:30 Antigua Guatemala - : - CSD Comunicaciones
04:00 Deportivo Petapa - : - Deportivo Malacateco

Indonezija: Super liga
10:30 Persiba Balikpapan - : - Srividžaja

Iran: 1. Liga
15:00 Zob Ahan - : - Naft Teheran
15:00 Teraktor-Sazi - : - Sajpa
15:00 Fulad - : - Naft Masjed Soleyman FC
16:30 Pirozi Perspolis - : - Sepahan

Kamerun: 1. Liga
16:30 Tonere Kalara - : - APEJES FC
16:30 Njala Kuan - : - Cosmos de Bafia
16:30 Lion Blesse - : - Koton

Katar: 1. Liga
17:15 Katar SC - : - Al Arabi
17:15 Vakra - : - Al Garafa
17:15 Al Sailija - : - Lehvija
17:15 Al Sad - : - Al-Shamal
17:15 Al Hurajtiat - : - Al-Džaiš
17:15 Al-Hor - : - Um Salal
17:15 Ahli - : - Al-Shahaniya

Kolumbija: Prva A Apertura
01:00 La Ekidad - : - Atletiko Nasional
03:00 Milionarios - : - Alijanca Petrolera

Kopa Libertadores: Grupa 1
03:00 Kolo Kolo - : - Santa Fe
03:00 Atlas - : - Atletiko Mineiro

Kopa Libertadores: Grupa 2
03:00 Danubio - : - Sao Paulo

Kopa Libertadores: Grupa 4
22:30 Strongest La Paz - : - Emelek

Kopa Libertadores: Grupa 6
00:45 River Plata - : - San Hoze
00:45 Huan Aurič - : - Tigres UANL

Kostarika: Primera Division - Verano
23:00 AS Puma Generalena - : - Heredijano
04:00 Alahuelense - : - Universidad de Kosta Rika
04:00 Saprisa - : - KS Urugvaj

Liga Evropa: Liga Evropa
21:05 Volfsburg - : - Napoli
21:05 Sevilja - : - Zenit St. Petersburg
21:05 Dinamo Kijev - : - Fiorentina
21:05 Klub Briž - : - Dnjepar Dnipropetrovsk

Nikaragva: Campeonato Nacional Clausura
19:00 ART Municipal Jalapa - : - Managva

Panama: ANAPROF Clausura
03:00 Tauro - : - Čepo
03:00 Independiente de La Chorrera - : - Plaza Amador
03:00 Čorilo - : - San Francisko
03:00 Arabe Unido - : - Atletiko Kiriki
03:00 Alijanca - : - Sporting San Migelito

Paragvaj: Profesionalna divizija Apertura
00:00 Sportivo San Lorenco - : - Sol de Amerika
00:00 Sero Porteno - : - Sportivo Lukeno
02:10 Libertad - : - Deportivo Santani

Reprezentacije: Prijateljske
03:30 SAD - : - Meksiko

Singapur: C Liga
13:30 Gejland Junajted - : - DPMM

Turska: Kup Turske
17:00 Sivaspor - : - Kajzerispor
18:45 Fenerbahče - : - Mersin Idmanjurdu

UAE: Premijer liga
15:55 Al Ain - : - Al Itihad Kalba
18:45 Al-Dafra - : - Al Veda
18:45 Al Ahli Dubai - : - Al Nasr

Uzbekistan: 1. Liga
13:00 Dinamo Samarkand - : - Lokomotiv Taškent
15:30 Pahtakor - : - Šortan
15:30 Nasaf - : - Kizilkum

ovako pravite tiket

=================================================
tekst tiketa

==================================================

Za gledanje utakmica uzivo davacu link kada ima. Mozete naruciti sok kada dolazite itd...
15. april 2015
________________________________________________________________________________
Volfsburg - : - Napoli Igram da pobedi Napoli.
Viseu - : - Porto B Igram da pobedi Porto.
SAD-:-Meksiko Igram da bude nerešeno.
Olimpik Lion - : - Bastija Igram da pobedi Olimpik.
________________________________________________________________________________
Nadam se...
15. april 2015
u113494
u113494
U redu!
15. april 2015
Koliko dobijam?
15. april 2015
u113494
u113494
Utakmica se jos nije odigrala ali ako dobijes dobijas 1989,87 $
15. april 2015
Opa
15. april 2015
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg