Glasajte!!!!!!!

Najjači fudbalski tim u Evropi

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

23. februar 2014
PSG PSG PSG PSG
25. februar 2014
Haha ok..
26. februar 2014
u93412
u93412
MA REAL
26. februar 2014
Ma 'idi begaj' HAHAHAHHAHAHAHHAHA MA KAKAV real..... ČELZIIIIIII!!!!!!!!!!!!!
26. februar 2014
Hahahahaha ; pametan si ti , ZNAŠ 4 KLUBA U EVROPI ; svaka čast
APLAUZ
26. februar 2014
evo aplauz
26. februar 2014
Hahaha kako ste smešni bre deco...mogu vam enciklopediju klubova napisati ali sam stavio 4 jer su to trenutno najjači timovi a ti mladjane i joco možete da pušite. tako da ajde vi nappišite sve klubove koje znate mogu 3000000000 puta više ajde sad..
27. februar 2014
a i ako ne znate treniram Fudbal tako da sigurno znam bar 1.000 klubova
27. februar 2014
Počinjemo (držim ruke kao vučić)
1. OVAKO
JA NISAM DETE
2. JA
ĆU TI UČINITI I POPUŠITI JEDNU CIGARU ZA TEBE
3. I
TO NISU NAJAČI KLUBOVI
4. KAD BI JA NAPISAO KLUBOVE KOJE ZNAM TO BI IŠLO DO UTORKA (AKO SI NEPISMEN(4.3.2014))
5. I JOŠ
NEŠTO
SIMETRIČNA SI PI*KA (AKO ZNAŠ ŠTA JE TO)
28. februar 2014
Ne piše se najači već najjači a i koju su to bolji klubovi od ovih ajde kaži
28. februar 2014
u100403
u100403
Nisi stavio Barselonu,Arsenal,Atletico Madrid,Manchester City,Manchester United,Liverpul,Borussiu Dortmund,Juventus,Milan,Inter...
01. mart 2014
Prvo...Za barselonu kažeš da su dobri..? ili si njihov navijač? Mcy koji je izgubio od Barse 0:2 ??? Arsenal Koga je igrom ubio Bmh?? Atletico Madrid koji je u zadnjim minutama izvukao pobedu protiv milana??? Manchester United koji je izgubio od Olympiacosa 0:2? Liverpul koji ne igra LŠ dete jedno ako pratiš ti uopšte fudbal.. Borussia Dortmund ti i može proći..Juventus koji ne igra u LŠ..? Milan koji ceo meč igra dobro i u zadnjem minutu primi gol..Inter?? inter ne igra u LŠ sinko...sledeći put razmisli šta pišeš jer si stavio ekipe koje ne igraju LŠ e moj ti...ko može znati da li ti uoppšte pratiš Fudbal---...ili kad si ga poslednji put gledao!!
01. mart 2014
u36358
u36358
Kostic ti uposte nisi pravi navijac!Nije bitno da li igra Ligu Sampiona ili Ligu Evrope vec je bitno da ti navijas za svoj tim i bodris ga.
01. mart 2014
Super sajanac ja nisam ni rekao da li on navija za neki tim u ls vec sam mu rekao da oni ne igraju i da ne prica gluposti...i da ja zapravo jesam pravi navijac jer navijam za Partizan ali me nervira sto to kazes...samo sam mu objasnii da ti timovi ne igraju ls i da ne prica svasta..i tebe molim da prestanes jer nisi u pravu....ja nisam rekao nista za te klubove vec samo da ne igraju u ls jer je.Hunter rekao zasto ih nisam ubaxio...eto odgovira a to je zato sto ne igraju ls...
02. mart 2014
u100403
u100403
Pa i ja navijam za partizan,ali ti Kostic seres kakve veze ima ak ne igraju u Ligi Sampiona velika stvar ahaaa ahhaaa A inace Arsenal bi oduvao Celzi
02. mart 2014
u100403
u100403
Mada su mi arsenal i celzi jednaki
Arsenal ima od dobrih igraca: Vojcech Sczenzy,Mesut Ozyl,Olivier Giroud,Theo Walcott,Thiery Henry,Sagna,Cazorla,Flamini,Mertezacker,Vermalen i Ramseya,a Celsea ima:
Toresa,Etoa,Hazarda,Peter Checha,Ivanovica
02. mart 2014
Ovako Hunter123 prvo nemoj da mi pričaš ti da ne serem!! Ja sam hteo da stavim klubove samo iz LŠ...ne iz LE I ne kažem da ima veze što ne igraju LŠ već se nisu dobro pokazali u grupnoj fazi takmičenja pa zato.a inače su sve to dobre ekipe
02. mart 2014
i samo još nešto..kažeš da Arsenla može oduvati Čelzi?? Pa ko je prvi u Premijer Ligi??Haha ali naravno nije loš ni Arsenal ali u zadnjim utakmicama ne igra dobro i izgubio je 1.mesto i kažeš da čelsi ima samo: Toresa Etoa Hazarda Checha i Ivanovića?? ne nije istina ako nekad pratiš meč Čelzija možeš videti kako se istica cela ekipa!! Od Checha Ivanovića Luiza Terija Matića Hazarda ,Ešlija Kola Toresa Etoa Lamparda ??? RAZMISLI DA LI SI UPravu ko je samo dobar u Čelziju nakon što sam ti objasnio.
02. mart 2014
u36358
u36358

Partizan najjaci!
02. mart 2014
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani