huawei y6 2017
samsung galasy
lenovo
vi mi kazite koji telefon da kupim jer mi deda oce da kupi telefon
25. maj 2019
Lenovo
26. maj 2019
nemoj slusati ovog Tassadara
Koji Samsung ti deda hoce kupiti
26. maj 2019
samsung galaxy trend plus
27. maj 2019
Evo imas ovde:
https://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-Trend-Plus,Huawei-Y6-Pro-2017/phones/8239,10700
Ne znam trenutno tacno sta se desava, ali Huawei je u problemima sa Google-om.
27. maj 2019
kupu nokia 3310
23. januar 2020
pa neki pametan, možeš sad da dobiješ neki dobar telefon za malo para
24. januar 2020
BILOKOJI SAMO NEMOJ zte EM NEMA UPUTA kako se koristi,em sako trebaš neko objašnjenje teko ih je dobiti-čekaš,EM E minutam pa skoro i satima,nespretan je iako je lujep.Za sad a promijenila sam ih puno,puno NOKIA nmi je bila najvb BRZO PRAZNI BAterija,utičnica za punjenje baterije je od neke mekane plastike i već nakon par dana se iskrivila pas sad bojim uopće uključivati punjačJednom rječju jedva čekm d ga se rješim i vratim na staro.
06. jul 2020
nikako ZTE.NAJBOLJI JE nokia IMAM zte-nema uputa o kotrištenju,brzo se prazni a utičnica za punjenje bna aparatu je od neke slabe plastike pa se za par dana već iskrivila pa se sad bojim uključiti punjač i puniti bateriju.,I NESPRETAN JE ZA RUKU I SNNIMANJE,jEDVA ČEKAM RJEŠITI GA SE I VRATITI SE NA STARO,NA nokiuJedino što je lijep ali to je sve,ipak previše za novac koji sam dala za njega,Toliko od mene,pozdrav,a službu za odnose s javnošću je ne moguće dobiti-čeka se po desetsak pa i više minuta dok konačno ne odustanep i pošalješ sve k vragu
06. jul 2020
Kupi Noki-u 5
27. mart 2021
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani