jel vas strah?
17. mart 2020
onako
19. mart 2020
jest
19. mart 2020
Šta ima da se plašim glupavog virusa, Bog je Srbin i on će nas čuvati!

Al bez sprdnje sad, veća će biti ekonomska šteta nego šteta od virusa, tako da poštujte predloge vlade da se što ore završi inače ćemo najebati ne od virusa, nego od ekonomije (a možda i od virusa ako ste unlucky jebiga)
20. mart 2020
mikmik, razmišljanje ti je 0
24. mart 2020
Što se tiče MikMik-a: Bog mozda nije Srbin (gledam na to kao šalu), ali da nas čuva - čuva nas (moramo i mi da se potrudimo malo). Ekonomija će biti loša i tu se slažem, a poziv da se sluša vlada, podržavam. Možda nije rečeno u smislu da su ljudi bitniji od ekonomije, ali kapiram zašto je to tako rečeno. To je želja u čoveku da problem virusa bude prevaziđen što pre i da sa te strane zapravo i nije problem. To razumem, ali pitanje je da li je to baš tako. Možda i virus i ekonomija podivljaju. Nadam se da neće, ali treba biti spreman.

Tako da, Halili, mislim da razmisljanje coveka i nije baš 0. Kad tako kažeš, onda bar obrazloži zašto tako mislis. Nemoj tu da dajes presude bez argumenata. Nije lepo.
25. mart 2020
ja nikud nejidem cak izbegavam da idem i do prodavnice ako moram da odem do prodavnice stavljam masku
pre 20 sati
nedostaju mi druztvo iz škole
pre 20 sati
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani