Ovo će biti priča o Kuchizuki,

Lepoj devojci koja je anđeo,deluje sasvim normalno međutim ona krije jako veliku bol u svome srcu i čašu crvenog vina drži za njega,osobu koju voli.Svake večeri za njega ispije vino nadajući se da će to ublažiti bol koju oseća za njim.Želi prestati da razmišlja o njemu jer počinje da kvari njen život.Ona može živeti u ljudskom i anđelskom(nebeskom)svetu.Njen zadatak je da svira divne melodije na klaviru i zabavlja ljude u nebeskom svetu,međutim kako može zabavljati druge donositi im osmehe na lice kada misli samo na njega? Upropastio joj je život.Gde god da se okrene vidi njega.U tolikoj žurbi slučajno naleće na nepoznatog čoveka.

Kuchiuzuka:Joj izvini molim te nisam videla kuda idem..
On:Nema veze nisi ti ništa skrivila.Ko je on?
Sva isprepadana odgovara
Kuchizuka:Hm kako misliš ko?
Onnaj ko ti je naneo tu bol,zbog kojeg ti je lice belo i nemaš osmeh na licu,ko je to?
Ona počinje da plače.Strancu je počela da priča svoju priču.
Kuchizuka:Ja..Ja njega volim on je moje sve svaka suza koju prolijem namenjena je njemu želim da oseti koliko ja patim,zbog njega sam se promenila više nisam ono što sam nekada bila.Mnogo me je povredio ali i dalje ga volim,želim da osetim njegov zagrljaj njegovu toplinu želim da me voli.Tresem se.*Postaje joj sve lošije*
On:Možda mi nećeš verovati ali verujem u čuda i to što sam te sreo nije bila slučajnost.Pretpostavljam kroz šta sve prolaziš jer takođe imam veliki problem.Svako veče za moju ljubljenu popijem čašu belog vina.Ona je udata želim da bude srećna sa njim ali ne mogu je zaboraviti.Mnogo puta me je povredila slomila mi je srce mislio sam da ću prestati da verujem u ljubav zbog nje ali kada se setim svih prelepih trenutaka provedenih sa njom shvatim da ne bih mogao nastaviti dalji život bez nje.
*Nepoznati čovek govori ovo teškim glasom kao da će zaplakati*
No izvini jako sam nekulturan nisam ti se pretstavio ja sam Astrol novinar nebeskog sveta.
Sledeći deo ide uskoro.
03. novembar 2015
Mrzi me da citam.
04. novembar 2015
Za sve koji nece da citaju:

PREPRICAVANJE
Jedna andjelska cura sisla sa neba i ima neku tugu u srcu.
CAOPOZZ
04. novembar 2015
u107747
u107747
I sta bi ovo trebalo da bude?
04. novembar 2015
Ja ne znam gde da pišem svoje shity priče pa ih pišem ovde
05. novembar 2015
Prevedi ih na engleski pa piši na fanfiction.net
05. novembar 2015
*Prevedi to na engleski pa postavi to na fanfiction.net
05. novembar 2015