postoji i windows 15 u Americi ali kod nas toga nema uopste
17. novembar 2013
Hahahhaahh w15 i w10 hahahahhah umirem #bdjukanovic znam šta su uradili :
-na disku su napisali windows 10
-kopirali su sliku w10 i stavili je u omotač
-napravili mali program (u basic-u) koji ima pozadinu w10 a tamo ispod dugme koje neradi i piše install.
Svakako (što bi reko GOJKO Veličanstveni) Dakako w10 nije izašao. Msm stvarno nije izašao ni w9 pa serete da je izašao w10. Ko još može u to da poveruje ?
23. mart 2014
Kada sam bio mali , moje odeljenje i ja išli smo na ekskurziju.
U jednoj igraonici upoznao sam se sa jednim prijateljem.Kod njega smo igrali neke starije igrice poput GTA 3 Ili pes 2003.Zatim kada sam se vratio sa ekskurzije molio sam oca i majku da se moj prijatelj useli kod nas.Posle mnogo ubeđivanja uspelu sam da ih nagovori da se useli. Kada je došao kod nas po nekad smo proveli i po ceo dan igrajući GTA 3. Bilo nam je zabavno da ukrademo ambulantno vozilo i uključimo sirenu.I tako kako su godine prolazile on nije želeo da radimo u nekim novijim programima , i ja sam se družio sa njegovim mlađim bratom. On je želeo da radimo u nekim novijim programima i ja sam prestao da se družim sa njegovim starijem bratom.I tako on sve više i više gubi prijatelje sve do jednog dana kada potpuno izgupi sve prijatelje i umre...
WINDOWS XP 2001-????
23. mart 2014
Izašao je windows 10 win 9 ne postoji ali od windws 10nije izašla cela verzija
02. decembar 2014
Win XP nije umro, zapravo ja ga koristim za igranje na starom kompu a na ovom imam 7. To sto je Microsoft prestao da podrzava XP to nema veze, bice i dalje najbolji, najstabilniji, i najpouzdaniji OS iz windows porodice...barem dok ne probate linux !
02. decembar 2014
XP jr dobar a i koristiću ga nisam se navikao na win 8
03. decembar 2014
Win 8 je sranje, samo su kopiirali Mac os x
03. decembar 2014
win 8 je ovako dobar samo mi je teško jel nema start meni ali i to ću rešiti sa nekim rpogramom
03. decembar 2014
Windows 8 je isti kao win 7 samo su dodali metro i dodali još - opcije
03. decembar 2014
I još 2-3 opcije uf stalno mi se isključuje num lock
03. decembar 2014
Hahaha meni je ta priča smešna Mlađane to je sa windows xp
03. decembar 2014
Kopirao si cileta mada kad sam gledao ciletov klip zamalo da se rasplačem i ono na kraju windows xp 2001-????
03. decembar 2014
Ja imam na mom windows 8 neki program koji je kao start meni
03. decembar 2014
Da nemas Win 8.1 jer u 8.1 ima start
03. decembar 2014
Nema jedino ako misliš da ima jedan program koji je ugrađen u windows 8.1 i to ti kao start meni
03. decembar 2014
da na to sam mislio
03. decembar 2014

Vrlo originalno microsoft...
03. decembar 2014
isto kao 7 jedino vise kockasto
03. decembar 2014
Pa ja imam taj program i kad kliknem onda je to kao start meni
03. decembar 2014
Da, tako win 8 postaje podnosljiv a metro mi se i dalje gadi...
03. decembar 2014
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani