Na metru je teško da upravljaš kade imaš lap top na touch onda je meni ok
03. decembar 2014
Pa kad imas na tac
03. decembar 2014
Ja imam hd 2 dual boot win 8 i android i tako je lakse fonu al koristim vise android
03. decembar 2014
sedmica rulez.
03. decembar 2014
Spidi otišao si sa .net i došao ovde da sereš
03. decembar 2014
Nekažem zato što si napisao sedmica rulez nego što mnogo sereš
03. decembar 2014
Sedmica i XP, a pre 19 godina 95. to su najbolji
04. decembar 2014
Imao sam priliku da probam 95 i odlican je os za to vreme, ali kao i svaki windows, nestabilna je ko k***c
04. decembar 2014
WINDOWS NIJE NESTABILAN! (Barem ne kod mene i mnogih drugih . Pretpostavljam da to zavisi od korisnika)
Inače 98 i 2000 najbolji
04. decembar 2014
Nije nestabilan, ha? E pa jesi nekad probao da radis u win 9x porodice? Pokuso sam da napravim neki jednostavni program u .bat ekstenziji i sta se desilo: kliknem ja save i sistem se zaledi. ctrl+alt+del... nece. Reset dugme... ne reaguje. Nista, posle 10 minuta sam se ugasi, i ja ga upalim i izadje outlook: ukucajte svoj username...ja to oteram do djavola i podigne se sistem uz onaj zvuk ta-na-na-naaaa. I ja stisnem start...plavi ekran. To ti je moje iskustvo sa 98.
04. decembar 2014
To je bar moje iskustvo ali ako ga ne punis sa glupostima nece ti se crashovati na svaka 2 minuta
04. decembar 2014
e da i ako ukucas u run con/con izadje ti plavi ekran to sam izvalio na emulatoru
04. decembar 2014
Iskreno ja od kad sam se rodio imao sam kompjuter (Inače mart 2000). Emulatori mogu biti nestabilni mogla ili mogao bi da mi kažeš koji emulator si koristio. Ja sam ga koristio na pravom računaru i iskreno vršio je posao iako ga nisam baš održavao.
Programiranje se menja drastično može da se desi da si otkucao ili otkucala (pogrešan kod). Veruj mi iz mog iskustva znam programiranje. Razlika izmedju 9x (95,98,me) i NTFS (NT,2000,XP,Vista,7,8,10) je zato što je 9X programiran na programskog jeziku dos-a.
Jedini nestabilni 9x sistem je Windows Millenium.
05. decembar 2014
Koristio sam ga na stvarnom hardveru a za onu komandu sam emulator. Program koji sam hteo da napravim sam samo sejvovao nisam ga runnovao. A za millenium, ne pominji mi ga. Toliko ga mrzim da sam ga na starom kompu instalirao, skinuo cih sa one baze podataka o virusima i unistio sistem namerno. Rado bi se sad vratio na 95 da bolje podrzava novije igrice. U skoli u starom kabinetu imamo 95, DOS, i Warp OS (gde to nadjose?) Tako da sam se upoznao sa vecinom tih starih OS-ova.
07. decembar 2014
Warp Os je OS IBM-A. Trebao je da bude konkurencija Windows 95-ici. Dolazio je sa starim IBM računarima, Windows ga je kasnije potisnuo.
A meni Windows Millenium nekako baš omiljen sistem zajedno sa 2000 i xp.
Mogao(la) bi da mi pokažeš kako praviš programe.
Ja znam da pravim sajtove u HTML-u.
07. decembar 2014
Program je bio vezba da napravim virus(ne skodljivi)da ga pokazem nastavniku. Imas tutorial na netu. Saktove znam jedino preko Wixa ali vidim da ti znas mnogo vise o racunarima od mene. Win millenium je nestabilan bas dosta i nikada ga nisam voleo a XP, 7 i 95 su najbolji u svojoj vrsti (OS sa grafickim interfejsom).
07. decembar 2014

reklama za Win 95
07. decembar 2014
HA MORONI! WINDOWS VISTA U SRCU!! <33333
08. decembar 2014
Jebeš vistu
xp i 8 najbollji!
08. decembar 2014
Bio sam sarkastican...
09. decembar 2014
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani