u141721
u141721
Svi smo se ujedno slozili da je sajt propao, zar ne? E pa vecina nas smo tu 3-4 godine i imamo memorije sa ovog sajta. Ova tema je bas za to, za memorije i za prisecanje na sve to lepo na sajtu, cega danas nema.
Ja sam na sajt dosao u leto 2013. godine. Za sajt sam potpuno slucajno usao jer sam zeleo da igram neku fudbalsku igricu i po prvi put sam se ulogovao sa nekim retardiranim Barcelona fanboy imenom. Tradicija je bila da ja svakog meseca menjam ime. Ali po 2 imena me poznaje ovaj sajt. Prvo je Nakit a drugo Suljo. Mislim da vecina vas zna pricu iza ovih nadimaka. Secam se tog leta 2014. (znam da sam smorio ali sta ces). Poceo sam da komentarisem forume i secam se da sam se ''zaposlio'' u nekom kaficu kod Andreja 123. Bio sam DJ a ta tema bi u minuti popunila celu stranu. Bilo je neverovatno. Ulazio bih na sajt po minimum 10 puta dnevno. Kada ponekad ne bi usao na sajt ceo dan video bi 20-tak obavestenja... Sada da ne udjem godinu dana ne bi toliko dobio. Pocela je skola tada, ali doduse to nista nije promenilo. Sajt je bio aktivan do kraja 2014. i pocetkom 2015. Tada je vec pocela da opada aktivnost... Na leto je bilo nekom tu i tamo ali kada je pocela skola sve je bilo gotovo... Napustao sam ovaj sajt vise puta ali nesto me tera da se vratim. Valjda svi ti lepi trenuci i secanja... Mislio sam da je to zbog skole ali kada je poceo raspust nista se nije promenilo. Sada nista vise na sajtu nema. Postoje 2 teme koje su komentarisane u poslednja 24 sata. I to je jedna slicna ovoj. Pravio sam teme da ''spasim'' sajt ali nemoguce je. Odrasli smo polako svi. Ne znam da li ce neki novi klinci naseliti sajt ali nisam siguran. Na vama je da ispricate vasu pricu na ovom sajtu. Poyy...
19. oktobar 2016
Sve je to lepo,ali velika si picka ispao ranije
26. oktobar 2016
u141721
u141721
Kad ''ranije'''?
26. oktobar 2016
Ma salim se,opusteno
27. oktobar 2016
Ja na dan posećujem igrice123 po 10 puta na dan, posecujem skoro svaki forum, koje god da je teme.NIJE ME BRIGA. ni jedan sajt ne sme umreti. (mada nisam sigurna da umire, na dan dobijam od 10 do 25 obaveštenja.I kad idem u školu idalje sam aktivna svaki dan.
20. mart 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani