Hello!Mislim da za ovakvu vrstu forumske igre još niste čuli,ali ipak ću vam ''prezentirati''.Ta igra se zove u punom nazivu igra-uloga.Znači,igra-uloga se sastoji od: Plota,pravila i forma
Plot je osovna stvar.TJ,to je priča po kojoj se igra radi.Priča može biti bilo kakva.Real world ili fantasy.Uglavnom su fantasy.Form je prijamnica za likove u igri.TJ,korisnici ispune takozvani form i prijave svog lika u igri-ulozi.Kada se prijavi dovoljno članova,igra počinje.Pravila su jednostavno...Pravila.Svaki sudionik ih mora poštivati za vrijeme igre.Kada napravite svog lika i dođe vrijeme za početak,vi morate nastavljati priču(plot) po kojem se radi igra.To nije kao izmišljanje priče,nego izmišljanje iz svoje perspektive.Vjerojatno niste shvatili neke stvari,ali nema veze...Možete provjeriti na drugim sajtovima.Naprimjer,možete pogledati igre123.net.Tamo ima puno igra-uloga koje vam mogu biti primjerAko nešto ne shvaćate,recite mi.Možda vam objasnim
28. mart 2014
Znam to.
28. mart 2014
28. mart 2014
Idešš, nikad čuo lol
29. mart 2014
Sprdy
29. mart 2014
Super na objašnjenju, hajmo sada mi napraviti jednu igru uloga. Na ovom forumu ih ima malo, a vjerujem da bi s pravom pričom daleko dostigli. Ja sam zainteresiran, jeste li vi?
07. jul 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg