Da li ima pankera u Srbiji?
Koliko ljudi zna za grupe kao sto su: Ramones, Misfits, The order of the fly, NOFX, No fan at all, Penny Wise, GBH, Ratos de Porao, Anti nowher league, Parafi, KBO, Termiti, Provokacija, Zvoncekova biljeznica, Znak pitanja, Vrisak generacije, Muzika poludelih, KUD Idioti...(lista je mnogo duga, nabrojala sam samo neke od najpoznatijih).
Zasto su mozgovi vecine ljudi isprani sa raznoraznim cecama, dacama, micama, cacama, Jastinom Biberom i ostalim ispraznim, supljim i ogavnim muzikama.
i zasto niko to ne vidi kao problem niti zeli o tome da prica???
16. maj 2014
u36358
u36358
Ima,evo ti si jedna.
17. maj 2014
Tačno da slušamo raznorazna ''sranja'', ali ne slušam ni Pank
18. maj 2014
Eto koliko smo neupuceni. Pank, odnosno Punk rock, je u stvari jedan od najslusanijih "delova" rock muzike kod nas. Punk rock u Jugoslaviji predstavlja "new wave", tj. Prljavo kazaliste, Azra, Haustor, Film, Elektricni orgazam, Sarlo Akrobata, Kiki Lesendric i Piloti...
Sta je, niko nije cuo za sve te grupe?
18. maj 2014
u36358
u36358
Valter se vratio
18. maj 2014
U principu, ne ulazim redovno, samo sam malo krstario forumom, pa naletih na ovu temu.
20. maj 2014
ja sam vise za hard rock ili hard core / metal core al slusam i punk
02. januar 2016
Ima i tu zanimljivih bendova, na primer koje grupe slusas? Inace mnogi pravci u metalu su iznikli iz panka . Mada danas je sve toliko isprepletano pogotovo izmedju metala i panka da ni ne mozes da tacno razgranicis zanrove, vec se vise oslanjas na ono sto sam bend o sebi kaze da svira.
14. januar 2016
Prljavo kazalište odavno nike pank bend. Osobno imam širi raspon žanrova koje volim, tj dosta mi je raznolik ukus za glazbu,ne volim se ograničiti na samo jedan tip glazbe. Htio bih se osvrnuti na tvoj zaključak da je problem kaj mnogo mladih sluša narodno, Bibera i takve stvari, jer je to "isprazna muzika". Kako znaš? Koliko si narodnih pjesama poslušala? Točno, puno njih je glupo, ali kada bi usporedila tekstove pjesama nekih punk sastava s biberima, paprovima, rushovima nebi ispali nikaj kvalitetniji. Za kraj ti preporučam punk bend Biciklić- za zezanciju su dost dobri.
08. jul 2018
16. septembar 2018
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani