Molim vas da me saslusate!

-Ja imam macu Teu,ona zivi samnom u kuci, mala je ima 6-7 nedelje. Uvece 29.6.2015 je spavala samnom u sobi,u krevetu. Ja sam lepo legla, i ona je zaspala, legla mi je na stomak, i pokusavala sam da zaspim ali nisam mogla, ne znam zasto. Ubrzo do stiomak gde mi je macka spavala je postalo vruce zato sto je duze vreme spavala tu, i bilo mi je otezano disati. Pomerila sam ju, onda vise nije htela spavati,nego je bila vesela i igrala se. Konacno za nekih 30 minuta se smirila, lepo je legla da spava, legla sam i ja. Onda sam se probudila jer sam ju slucajno pregazila u san ili nesto sticno.... Nisam znala gde je team a onda sam ju nasla u krevet,zivu naravno.. onda sam opet legla i stavila ju na lepo mesto, za neki sat opet je plakala i probudila sam se,ovaj put sam ju slucajno i udarila... I negde oko 4-5 ujutro ja sam videla da lose hoda, mnooogooo lose hoda. Krenula je do kofera gde sam pakovala stvari za na more, i videla sam da lose hoda, ali mislila sam da ce da prodje, ukopavala se je u kofer dok ju nisam uzela. Oci su joj bile "NAKILOMETASRSKI POGGLED"!! cudne,buljave,zbunjene.. i kad bih joj pipnula sapu na koju se kao povredila malo bi plakala i istrgla bi ju da ju ne diram. I ostavila sam ju u krevetm i zaspala opet, i ona je.. sve sam mislila da ce da prodje,ali naprotiv, i danas, spava,spava,spava... nista nismo preduzeli, kad vidi njenog rugara macka stefu veselija je, a kada ode nekako je buljava. jela je whiskas s njim, i bila je kao uspravna,ali ipaknse videlo da joj je nozica ubivena. Isla je da piski,pila je,jela je.... Ali ipak nije vesela kao nekad. Kad je doso tata sve sam mu rekla i reko je da je mnogo ubivena, ja sam rekla pricu koju pisem i vama i on je reko da je nemoug da sam ju ja tako ubila, on sumnja da sam joj ja prekljestila nogicu vratima ili sll... a nisam... i sad jebemu zivot, da li ce tea da ostane ziva? treba mi vasa pomoc, ds razgovaramo, sts da uradim??? kad mama dodje za nekih pol sata bice ljuta na mene, ah zelim da umrreem... treba mi pomoc,akoovde ima neki veterinar,neko ko studira medicinu,admin da mi kazu sta da radim, da tea bude opet ona razigrana srecna lepa maca...

Pomoc pliz! recite sta da radim!

Da li ce tea preziveti?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

29. jun 2015
u107747
u107747
Ubivena je Tea.
PA VODI JE KOD VETERINARA MOZGU JEDAN!
29. jun 2015
Nemam bolji predlog. Suljo ti je objasnio.
Vodi je kod veterinara.
29. jun 2015
Inače vrlo je moguće da si joj preklještila nogu. Ne znam imam dva mačeta i kuče nikad sličnih problema nisam imao.
Ne verujem da će umreti.
29. jun 2015
u107747
u107747
Ne znam stvarno sto trazis pomoc, nismo veterinari.
29. jun 2015
Ostavi je da miruje danas. Inače preživeće I neće biti tvoja mam ljuta siguran sam
29. jun 2015
Vodi je kod veterinara da primi vakcinu,protiv bolova ili sli.,da nosi gips,moja mama kaze da ce posle vise da sedi i lezi i posle ce da se oslanja na te tri noge,posle toga ce to da joj prodje(moja mama je veterinar)predozila ti je to
29. jun 2015
u100403
u100403
Moja baba ima komsiju,koji poznaje zenu koja misli da poznaje jednog veterinara,ali nazalost taj je u Niksic
29. jun 2015
u107747
u107747
01:35.
Omg.
30. jun 2015
Hyper ja se zejebavam!!! Ozbiljna sa!!!!
30. jun 2015
bice dobro verovatno si je prikljestila poslusaj munju
30. jun 2015
Tea je posle 1 dan pocela normalno da hoda.
ALi sada jedini problem je to sto nije vesela kao nekad i ness joj je pobrkalo kod ociju...
03. jul 2015
Ko je glasao da Tea neće šreživeti
03. jul 2015
u107747
u107747
Ja .
03. jul 2015
u107747
u107747
Nie tea srezivela.
03. jul 2015
u107747
u107747
teja*
03. jul 2015
Ja ne mogu da verujem da nemate osecanja,barem osecanje prema zivotinjama!!!!
04. jul 2015
u107747
u107747
Aj neseri pls.
Glaso sam "ne" jer se zaebavam, ne zato sto sam zeleo da umre.
04. jul 2015
u evo i ova tema propala zbog tebe!!!Poslusaj nesto sto ce da ti ispere mozak da opet postanes normalan covek a ne suljo,dabog da da ti nesto ispere mozak da postanes covek!!!Kozna kakav si ucenik u skoli sad lupam za skolu !!
04. jul 2015
**ko zna
04. jul 2015
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg