Mislim da je suvisno da se predstavljam jer svako ko je duze na sajtu zna ko sam ja Mnogo je bilo tema na ovu temu ali bih voleo da ova zazivi i da ADMINISTRATOR (velikim jer je tako i upisan cini mi se) video i mozda primenio/li predloge i izmene.Naime vidim da je forum umrtvljen pa ne bi bilo lose napraviti jos koju temu cisto zabave radi i pokusaja da se digne sajt na malo veci nivo aktivnosti.Ja sam ovde od 2011-godine i zao mi je kad se setim sta je sajt bio a sta sada,nadam se da ce ovo dopreti do sto vise ljudi i da mogu dati svoje predloge,mozda bolji chat room,noviji covece ne ljuti se ili cak jos neka drustvena igra.Ajmo da se potrudimo svi po malo

Predlog?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

18. avgust 2019
Ja mislim da ova stranica treba imati one najjace igre iz 2013, sada su igrice glupe i niko ne obraca paznju vise na ovo. Znam da su ovakve igre izumrele godinama, jer flash ce ove godine isto umrijeti (ako ne znate sta je flash, e pa to je program koji ti daje da igras igrice preko interneta), tako da jedina opcija je da Administratori nalaze neke igre kao sto su bile iz 2013 (Super Mario, Stickman) ili neke igrice slicne kao (Sift Heads, Papa Louie, Cowboy McCurry, adam i eva, ajkule one i mnogo,mnogo vise)
18. avgust 2019
I jos vaznije, nemojte praviti one mobilne?
18. avgust 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg