Kao što znamo, Specijalna vojna jedinica, kojoj je Dušan Rambo zapovijednik, je službeno neaktivna. U međuvremenu su planet Zemlju napali vanzemaljci zvani Kalavini. Raširili su opasni virus koji se prenosi ugrizom, a koji pretvara ljude u deformirana i agresivna bića, poput zombija. Zato je osnovana Rezervna vojna jedinica kojoj je zadatak da zaustavi invaziju vanzemaljaca, i to prije svega na Balkanu. RVJ nije elitna poput Rambove SVJ, ali bolje ne može. Dobrodošli su svi vojno sposobni dragovoljci.

Prijavnica:
Ime-
Opis ili slika-
Specijalnost-
Kako sam dospio u RVJ-

Da, ova tema je kopija Rambove teme. Zapamtite, borimo se protiv vanzemaljaca i zombija!
19. oktobar 2018
Ime- Ilija
Opis ili slika- http://www.scified.com/articles/the-predator-neca-emissary-predator-figure-unveiled-65.jpg
Specijalnost- dobar je u hand to hand borbi, koristi M16
Kako sam dospio u RVJ- moja vrsta pripada drugim svemircima koji su u ratu s Kalavinima. Srušili su mi brod iznad Srbije ali uspio sam preživjeti, te uništio vlastiti brod do kraja kako nebi pao u ruke neprijatelja. Našli su me pripadnici RVJ te uključili u svoje redove.

Zapovjednik nisam ja, već ćemo ga kasnije izabrati.
24. oktobar 2018
Andrej
Moja profilna
Umem da vozim avijone i helikoptere tako da cu u air force i ubijat sve NLO
dospio sam jer si advertiro temu i iako znam da niko nece joinat eto me
04. novembar 2018
ja sam covek i dosao sam ovde jer su nas napali .
ja sam inace iz crne Gore al dosao sam da pomazem
04. novembar 2018
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/Sremska_mitrovica_mun.png

Prvi zadatak nam je osloboditi Srijem. Tu još nema Kalavina, ali ima zaraženih ljudi- zombija. Cilj- probiti se do Sremske mitrovice i tamo osnovati glavnu bazu odakle ćemo moći planirati daljnje akcije. Krećemo rutom Bosut- Ravnje- Zasavica 1- Mačvanska mitrovica. Pretpostavljenjo trajanje misije je dvije sedmice.
06. novembar 2018
Inventura trenutne vojne opreme RVJ;

- 15 pušaka M16A2
- 10 karabina M4
- ručnih bombi M61
- dodatna oprema za puške (laseri, bajunete..)
- 3 vojna oklopna kamiona, od toga dva zatvorena te jedan otvoreni s namontiranom teškom strojnicom. Tenkove, avione i helikoptere još nemamo, no i oni će doći na red.
10. novembar 2018
ok idemo
pre 2 dana
al problem je sto sam ja pilot kako nema aviona ne umem ja vako
pre 2 dana
al gde budem potreban tamo cu bit ebiga
kad kreceno
pre 2 dana
krecemo*
pre 2 dana
Ti si za sada pješak. Krećemo večeras. Ja vozim prvi kamion u konvoju, ti si mi suvozač, gore je kolega za strojnicom.
pre 2 dana
I bez brige, imat ćeš priliku letiti.
pre 2 dana
Usred noći smo morali stati zbog nadolazeće oluje. Napravili smo mali logor pored napuštenog sela između Bosuta i Ravnja. Ponovni polazak je u 5 ujutro, kada se oluja smiri.
pre 2 dana
andreje jesi li.ti srbin ili srbin iz crne gore?
pre 2 dana
jutro
Ubio sam 4 zombija koje sam sreo. Mislim da su iz onog sela kod kojeg smo sinoc bili. takodje sam nekoliko kuca looto i nasao sam neke first aid kits. Mozda nam treba
pre 1 dan
I ja sam iz CG, ali da delom sam srbin
pre 1 dan
Dal nisi mogao da nađeš adekvate srpske reči za loot i first aid kit.
pre 1 dan
Ili crnogorske ako taj jezik uopste postoji. hehe
pre 1 dan
Naravno da postoji, ti Igomene pričaš njime he he
pre 1 dan
Krenut ćemo u 5 ujutro, moguće da ćemo naići na zombije po putu.
pre 1 dan
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg