Kao što znamo, Specijalna vojna jedinica, kojoj je Dušan Rambo zapovijednik, je službeno neaktivna. U međuvremenu su planet Zemlju napali vanzemaljci zvani Kalavini. Raširili su opasni virus koji se prenosi ugrizom, a koji pretvara ljude u deformirana i agresivna bića, poput zombija. Zato je osnovana Rezervna vojna jedinica kojoj je zadatak da zaustavi invaziju vanzemaljaca, i to prije svega na Balkanu. RVJ nije elitna poput Rambove SVJ, ali bolje ne može. Dobrodošli su svi vojno sposobni dragovoljci.

Prijavnica:
Ime-
Opis ili slika-
Specijalnost-
Kako sam dospio u RVJ-

Da, ova tema je kopija Rambove teme. Zapamtite, borimo se protiv vanzemaljaca i zombija!
19. oktobar 2018
Ime- Ilija
Opis ili slika- http://www.scified.com/articles/the-predator-neca-emissary-predator-figure-unveiled-65.jpg
Specijalnost- dobar je u hand to hand borbi, koristi M16
Kako sam dospio u RVJ- moja vrsta pripada drugim svemircima koji su u ratu s Kalavinima. Srušili su mi brod iznad Srbije ali uspio sam preživjeti, te uništio vlastiti brod do kraja kako nebi pao u ruke neprijatelja. Našli su me pripadnici RVJ te uključili u svoje redove.

Zapovjednik nisam ja, već ćemo ga kasnije izabrati.
24. oktobar 2018
Andrej
Moja profilna
Umem da vozim avijone i helikoptere tako da cu u air force i ubijat sve NLO
dospio sam jer si advertiro temu i iako znam da niko nece joinat eto me
04. novembar 2018
ja sam covek i dosao sam ovde jer su nas napali .
ja sam inace iz crne Gore al dosao sam da pomazem
04. novembar 2018
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/Sremska_mitrovica_mun.png

Prvi zadatak nam je osloboditi Srijem. Tu još nema Kalavina, ali ima zaraženih ljudi- zombija. Cilj- probiti se do Sremske mitrovice i tamo osnovati glavnu bazu odakle ćemo moći planirati daljnje akcije. Krećemo rutom Bosut- Ravnje- Zasavica 1- Mačvanska mitrovica. Pretpostavljenjo trajanje misije je dvije sedmice.
06. novembar 2018
Inventura trenutne vojne opreme RVJ;

- 15 pušaka M16A2
- 10 karabina M4
- ručnih bombi M61
- dodatna oprema za puške (laseri, bajunete..)
- 3 vojna oklopna kamiona, od toga dva zatvorena te jedan otvoreni s namontiranom teškom strojnicom. Tenkove, avione i helikoptere još nemamo, no i oni će doći na red.
10. novembar 2018
ok idemo
11. novembar 2018
al problem je sto sam ja pilot kako nema aviona ne umem ja vako
11. novembar 2018
al gde budem potreban tamo cu bit ebiga
kad kreceno
11. novembar 2018
krecemo*
11. novembar 2018
Ti si za sada pješak. Krećemo večeras. Ja vozim prvi kamion u konvoju, ti si mi suvozač, gore je kolega za strojnicom.
11. novembar 2018
I bez brige, imat ćeš priliku letiti.
11. novembar 2018
Usred noći smo morali stati zbog nadolazeće oluje. Napravili smo mali logor pored napuštenog sela između Bosuta i Ravnja. Ponovni polazak je u 5 ujutro, kada se oluja smiri.
12. novembar 2018
andreje jesi li.ti srbin ili srbin iz crne gore?
12. novembar 2018
jutro
Ubio sam 4 zombija koje sam sreo. Mislim da su iz onog sela kod kojeg smo sinoc bili. takodje sam nekoliko kuca looto i nasao sam neke first aid kits. Mozda nam treba
12. novembar 2018
I ja sam iz CG, ali da delom sam srbin
12. novembar 2018
Dal nisi mogao da nađeš adekvate srpske reči za loot i first aid kit.
12. novembar 2018
Ili crnogorske ako taj jezik uopste postoji. hehe
12. novembar 2018
Naravno da postoji, ti Igomene pričaš njime he he
12. novembar 2018
Krenut ćemo u 5 ujutro, moguće da ćemo naići na zombije po putu.
12. novembar 2018
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg