ovo sam napravio za decu koja se ne plase mraka i tome slicno

da li se neceg plasite?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

04. avgust 2013
u57476
u57476
http://akk.li/pics/anne.jpg
04. avgust 2013
u57476
u57476
cik udjite ovde
04. avgust 2013
kakva je to glupost
04. avgust 2013
u57476
u57476
to je za decu koji stucaju
04. avgust 2013
prepao si me
04. avgust 2013
u57476
u57476
pa za sta je ova tema?
04. avgust 2013
u57476
u57476
za STRAH
04. avgust 2013
gde si nasao to smece
04. avgust 2013
u57476
u57476
u temi Odgovori na pitanje i osvoji nagradu
04. avgust 2013
u57476
u57476
na 16-oj stranici
04. avgust 2013
Nee, ni malcice se ne bojim
04. avgust 2013
srce mi je umalo stalo zbog tebe gagi!
04. avgust 2013
u57476
u57476
sto si uopste gledala ovo?
04. avgust 2013
Bila je nova godina kao i svaka druga,mada ova nije bila takva.
Oko 8h uvece moj brat i ja dogovorili smo se da pricamo strasne price i smislimo neku toliko strasnu da se nasi roditelji uplase nje,i ako se uplase mi im kazemo "Mama,tata ako ste se uplasili dajte nam da otvorimo poklone".Bili smo nestrpljivi da cekamo ponoc.Milos(moj brat)je smislio pricu koja se radila o nekom super junaku koj kada popije milk shake postane cudoviste koje jede sve po kuci.Ova ideja je bila besmislena kao i svaka njegova ideja.Zato smo se naravno dogovorili da izaberemo moju.Moja ideja je bila o jednome cudom stvorenju koj ima masku i motornu testeru.Voli da zadaje zadatke i ako se ne ispune on ubija.Jedino nam je preostalo kako da tu pricu ispricamo i odglumimo a da ona bude dovoljno strasna za mamu i tatu.Milosu se nije svideo taj lik i zato sam mu ga ja nacrtao.Imao je belu masku i umesto obraza 2 kruga i crne oci.Dok sam ga crtao i ja sam se sam uplasio i znao sam da ce se i mama i tata uplasiti.Odjedanput su se vrata otvorila i cuo se krestav dubok galas.Rekao nam je:"Vidi,vidi,sta se to zbiva ovde.Mene ste trazili zar ne a?E pa evo vam ga na!"I buf staklo na prozoru samo sto nije puklo.Milos se jako uplasio a bogami i ja.Nisam zeleo nista da kazem roditeljima i rekao sam "STA HOCES TI KO SI TI!" , dok on nista nije progovarao i posle 5min opet se zacuo njegov glas "Vi,vi hocete da se plasite a?" U tome momentu crtez koj sam nacrtao nabio je Milosu u lice.Milos je poceo da vristi ali ocigledno nas mama i tata nisu culi.Gurnuo sam toga stvora i rekao nam je da moramo da odradimo 3 zadatka i da ce nas ostaviti na miru.Ja sam pristao svakako,a Milos se sakrio ispod kreveta.Stvor mi je rekao "Hm...da vidimo.Da li smes da polomis ovo staklo samo 1 prstom?" On je vec slomio jedno staklo prstom tako da sam ja u sebi pomislio "Hm...mozda nije toliko tesko,pa ajde pokusacu i ja!"Prisao sam staklu i palcem polomio staklo ali zato mi je on bio potpuno krvav i neki komadici stakla su se rasuli po sobi.Znao sam da ako odradim to sto hoce moj brat i ja cemo biti slobodni.Glasno sam viknuo "Evo ti cudo jedno sta sada zelis!"U tom trenutku me je teleportovao u neki zatvor u kome su bili lesevi,a u jednom delu se nalazio mali televizorcic u kome se javila njegova slika.Dok je on pricao ja sam pokusao da se oslobodim ali mi nije islo od ruke.Samo znam da mi je rekao da se zove "SAW" i da moram da ispunim jos 2 zadatka.Drugi zadatak koj mi je zadao bio je tezak.Sakrio je negde mobilni telefon koj sam morao da nadjem a imao sam samo 2min!To je bilo naprosto nemoguce u onome ogromnom prostoru sa mrtvacima!Pokusao sam da se koncentrisem i nekako uspeo nisam ni sam znao kako.Dosao je trenutak kada ce mi SAW zadati i posednji zadatak.Rekao mi je da pomolim staklo od televizorcica u kome se on nalazi kako god zelim.Naravno uspeo sam ali u tome casu on je iz toga televizora izasao i zgrabio me rukama i nije me pustao kao da je hteo da me zadavi ali nije sto je bilo dobro.Barem sam ja tako mislio sve dok..se moji mama,tata i brat nisu pojavili u NJEGOVOJ KRVAVOJ UTROBI SKROZ SAMLEVENI!U tome casu ubacio me je u usta i....

VEC STE SHVATILI OVAJ DECAK JE UMRO
04. avgust 2013
Moja stranica Moze Lajk?
04. avgust 2013
NE NECU DA SE USEREM OPET STA GOD DA JE TO
04. avgust 2013
ludaco imas gresku na profilu
04. avgust 2013
Sta?
04. avgust 2013
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani