Ovo je tema iskljucivo za devojke i devojcice. Ja pratim modu, mada ne kopiram stilove drugih. Moje misljenje je da svako treba da ima svoj stil Ovde mozete pitanja koja su vam nejasna i dobicete odgovore. Mozete uz to da date komentar na moj stil ako vam se svidja ili ne svidja Nadam se da ce vam ova tema pomoci u tome kako da se oblacite i sta sve ide za jesen-zimu 2012-2013 ^__^

Da li mislite da svako treba da ima svoj stil?

ako želiš glasati prijavi se ili se učlani

13. novembar 2012
skonatao sam da je za devojcice, al ja jako pratim modu
14. novembar 2012
pa napisi i ti kakav ti je stil slobodno
14. novembar 2012
u52635
u52635
svako treba da ima svoj stil. ja imam otkacen fazon, i uvek nosim poneku torbicu sa sobom. neku manju torbicu obozavam haljine, a mislim da svako u svam ormaru treba da ima crnu svecanu haljinu. tea tvoj stil mi se jako dopada, a da te pitam mozes li mi nesto preporuciti
14. novembar 2012
LIKE Sara Tea, aj reci koj stil ide za mene
14. novembar 2012
poenta je u tome sto devojke ne treba oblaciti vec svlaciti
14. novembar 2012
eheheh
14. novembar 2012
pravi anjstajn
14. novembar 2012
Moda je termin koji označava popularne stilove u raznim sferama ljudskih aktivnosti i razmišljanja, u bilo koje vreme u istoriji. Stilovi se mogu menjati brzo i u današnjici se pod terminom moda označava poslednja verzija stila u nekoj oblasti. Modne promene u raznim oblastima mogu dovesti i do promene kulture u celosti.
Al sam ga srocio - svaka mi cast !!
15. novembar 2012
Svaka ti cast slazem se Sara Tajche tebi ide elegantan stil, ali sa nekim blagim bojama, ne idu ti drecave, najvise ti idu: braon, bela, siva, mozda cak i roze. tebi Sara ♥ idu haljine crne boje, i takodje po neke drecave, kao sto su narandzasta ili bas drecavo zelena. fluorescentna jos nisam citala o modi jesen-zima, ali znam da su u trendu majce sa animal printom PROCITAJTE SVE
15. novembar 2012
u52635
u52635
e bas si pogodila Tea mada ne volim fluorescentno
16. novembar 2012
eheheh, pa zasto se ja bavim modom?
17. novembar 2012
eheh, bravo tea
19. novembar 2012
u modi su kragne , koje ima u raznim buticima

to pripada jesenjoj kolekciji, a ja vec imam jednu. idu razni dzemperi

a ovo je kombinacija dzempera i kragne very sweet

22. novembar 2012
u52635
u52635
bas je lepo u kojim prodavnicama u ns ima te kragne????
22. novembar 2012
ma ne znam, mislim da ima u zari, manogo (ako ima tih prodavnica naravno, a sigurno ih ima) Boze zar samo nas dve pisemo ovde??? pratite temu devojkeee
26. novembar 2012
u52635
u52635
ma imaaa jos, hvala teaaa
06. decembar 2012
nmnc
12. decembar 2012
Tea super si,svidja mi se tvoj stil....a ove kragne su bas lepe
15. decembar 2012
Hvala imas li neka pitanja?
16. decembar 2012
da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani