Evo ovako, učlane se 10oro i ja izaberem petoro, a oni koji ostanu neizabrani su drugi tim (oni smišljaju ime i pozicije, a ja biram za svoj tim, i videćemo da li ćete se složiti...)

PITANJA-ODGOVORI

1. Kako se učlaniti ?

-Ime:

-položaj:

-tim:

-plofilna slika:

2. Koji položaji postoje ?

-leva strana

-desna strana

-sredina

-strana napred

-strana nazad

3. Ko pobedjuje ?

Ne pobedjuje igrač, nego ceo tim. Svako na početku ima 1000 poena, tako da na primer:

igrač sa desne strane u 1. timu ima 1400 poena, a 2. ima 1250, 1. igrač mu zauzima mesto.
Koj tim zauzme sva/više pozicija pobedjuje.

/moj tim se zove Ana123 original/

za 2. tim ime biraju igrači zajedno.

4. Kako zaraditi poene ?

Poene dobijamo tako što napišemo #PITANJE (pored ime igrača koji postavlja pitanje) I ako tačno odgovorimo dobijemo 100 poena, a netačno -100 poena.

Nakon 10 pitanja borba počinje, a nakon 10 borbi, pravim Tim VS Tim 2. deo. Svaki igrač treba da odgovori na 2 pitanja da bi počela borba, i nije bitno da li je odgovor tačan ili ne.

5. Koji igrač je u kom timu ?

Kod učlane postoji Tim: igrač izabere tim, a tim donese odluku da li će da ga prihvati ili ne, ako ne može u drugi tim, a ako ga ni tamo ne prihvate, može samo da navija, ili da ne učestvuje uopšte.
12. april 2019
P.S. Igrač godine je najbolji igrač u pobedničkom timu.
13. april 2019
A kako izgleda ta borba nakon 10 pitanja? Jesu li isto neka pitanja?
13. april 2019
oćeš li da se prijaviš ili ne, da ti đžabe ne objašnjavam?
13. april 2019
prijava:

-Ana
-strana napred
-Ana123 original

Profilna (moj logo-logo tima)

13. april 2019
Prijava
-Tassadar
-sredina
-ak me odabereš, ak ne onda drugi
-profilna ko i na profilu
13. april 2019
ajde prihvatam te
13. april 2019
Objasni sad borbu
13. april 2019
ovako, na primer ti imaš 1300 poena, i na primer igomen je u drugom timu na istoj poziciji kao ti (srednjoj). I ako on ima više poena, zauzima ti mesto i ti gubiš a naš tim ima jednog igrača manje, a ako ti imaš više od njega ti zauzimaš njegovo mesto i on ispada, gubi i njihov tim gubi njega, jednog igrača.Koji tim ostane bez svih igrača gubi, a drugi pobedjuje.

Svako na početku ima 1000 poena, a glavni u timu 2000 ( ja i glavni u suprotnom timu), i za tačan odgovor igrač dobija 100 poena, netačno -100, a glavni 250, ili -250.

OK?
13. april 2019
??
13. april 2019
Dakle, kada izredamo 10 pitanja, po 2 za svakoga u timu, s dobivenim poenima se međusobno poizbacamo i to je borba. Ok
13. april 2019
ne
14. april 2019

Nakon 10 pitanja borba počinje, a nakon 10 borbi, pravim Tim VS Tim 2. deo. Svaki igrač treba da odgovori na 2 pitanja da bi počela borba, i nije bitno da li je odgovor tačan ili ne.

Nego što bi ovo trebalo značiti? Poeni se dobivaju tokom ovih 10 pitanja, a tokom borbe se dešava što?
14. april 2019
Ama, da, ali ako imate jednak broj poena, unda ulazite u primirje, i imate prednost, i svako dobija +230 poena, a neko i više ko dobije više glasova da ne dobijete opet jednak broj poena.
14. april 2019
a za to:

-borba se dešava tako da ako 2. put u isto vreme neko ima jednak broj poena sa istim, suprotnim protivnikom,postoje mačevi, lukovi i strele ili štitovi. Svako može da ima samo jednu stvar. I ide ovako, mač je jači od štita, a slabiji od lukova i strela. Eto, to je to. Naravno, neko ne može da ima isto oružje sa protivnikom. Ja imam Diamond Štit sa kojim pranim akipu, štitova vrednost na početku= 1000 pointa. Mač 100, 200 ili 300 pointa materijali Iron, Gold, Diamond. Isto se važi i za druga oružja.
14. april 2019
Kako se dobivaju ta oružja?
14. april 2019
Tj, trošimo bodove na njih?
14. april 2019
ne, nego Gold, svako ima 50 sad. A ja 250 kao i glavni iz suparne grupe, jer je za nas sve skuplje i jače vrednosti. Jedna pobeda donosi 100 Golda za sve igrače osim mene, ja dobijam samo ako pobedim kao igrač ovog foruma (godine). Pošto je sve iste vrednosti bilo šta Iron ti je 45 Gold, Golden bilo šta je 75, a Diamond 125. Možeš kupovati nova oružja tek kad ti se istroši zadnji.
14. april 2019
Ok, sad čekamo ostale
14. april 2019
ja, sobzirom na to da ja imam 250 Golda uzimam i Diamond mač od 215 Golda, jer ja moram da tokom borbe, (ako imam) da se borim sa više stvari, zbog održavanja tima.
14. april 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg