(1-10)
01. avgust 2013
26. avgust 2013
u86640
u86640
28. avgust 2013
Krenula sam u 7.razred osnovne skole i sve je bilo kao i pre...Pricala sam sa drugaricama o tome sta je bilo na raspustu,sta sam kupila u Grckoj posto sam tamo bila i sve kao i obicno.
Posle par nedelja na casu srpskog prisao mi je najlepsi decak u odeljenju.On se zvao Aleksa ali mi smo ga zvali Aleks jer nam je nekako njegova kosa delovala kao lavlja griva a posto je tada bio aktuelan film "Madagaskar" dali smo mu nadimak Aleks.Prisao mi je i trazio olovku?!?To je bilo malo cudno jer on je na svim casovima cutao,nije se setao po ucionici,nije se dobacivao papiricima i ostalo.Ja sam mu naravno dala olovku sto da ne .Toga dana kada se zavrsila skola isla sam sa drugaricama u jedno dvoriste.Ono se nalazilo blizu jedne zgrade u kojoj niko nije ziveo.Za to mestasce sam saznala ja i od tada rekla svima iz mog odeljenja da se posle skole tu nalazimo.Sa drugaricala sam nesto pricala na jednoj klupici sa druge strane nalazio se fudbalski teren tu su decaci igrali fudbal.Mi smo pricale o tome sta cemo da obucemo na maturskom i sve te glupe stvarcice o kojima stalno pricamo ali dobro drugarice su mi ne zelim da im povredim osecanja.Katarina najbolja devojcica od svih u odeljenju(takodje i najdosadnija)pocela je da prica o njenom novom laku za nokte koj joj je kupio tata kada je isao u Pariz T_T .Tema koju je zapocela je toliko bila glupa da nisam mogla da je slusam.Zagledala sam se u decake koji su igrali fudbal.Pocela sam da razmislam zasto mi je Aleks danas trazio olovku?!?Dok sam ih tako gledala Aleks mi je prisao i seo sa mnom na klupicu.Sve devojcice su se tada pomerile i otisle na drugu,ispred dvoristanceta.To mi je bilo jos cudnije od price sa lakom za nokte i od olovke koju sam dala Aleksu .Cudne stvari su se desavale to sam 100% znala ma sta god da mi ko kaze.Aleks me je tada pitao "Ana da li zelis da mi pomognes oko jednog zadatka koj nisam mogao da uradim danas u skoli?" Ja sam naravno rekla da cu da mu pomognem.Nije mu bio jasan 1 zadatak iz geografije nesto vezano za Ameriku.Pitanje je zaista bilo tesko resavali smo ga jako dugo..Kada smo resili taj zadatak pitao me je da li zelim i sutra da ostanem posle skole u dvoristu i da se nadjemo na istom mestu.Ja sam mu rekla da cu doci naravno.Tu sam svaki dan boravila ali on nije :/ .Njegovi roditelji su bili jako strogi.Nisu ga nikada pustali da se igra sa drugom decom.On je zato govorio ponekad roditeljima da ga nastavnik fizickog zadrzava oko kosarke jer je on bio najbolji kosarkas u skoli.Otac mu je bio vlasnik jedne fabrike,a za majku nam nikada nije govorio.Sutradan na casu engleskog mi je poslao jednu poruku na mobilnom.U njoj je pisalo "Da li zelis da pobegnemo sa poslednja 2 casa odvescu te negde.."Pristala sam jer i ovako i onako poslednja 2 casa su bila kod razredne a ona nas svugde pusta.Javili smo joj se i rekli da moramo da ucimo zajedno za sutrasnji kontrolni iz matematike.Iiiii ako mi nismo ucili...Ispred nase skole nalazila se jedna autobuska stanica.Usli smo u jedan od autobusa koji je nasao i Aleks me je odveo u grad.Bas sam se obradovala.Setali smo se i posto mi je mama svaki dan kad treba da idem u skolu davala po 200din da kupim nesto dala i ovaj put ja nisam znala na sta da potrosim pare.Pa ih nisam ni potrosila.Sada sam znala da je pravo vreme da ih potrosim na nesto korisno.Kupila sam nam po sladoled na stapicu.On mi se jako mnogo zahvaljivao .Kasnije dok smo se setali naisla sam na 1 zlataru.Zamolila sam ga da pogledam sta ima unutra ali je on insistirao da dodje sa mnom.Videla sam jedne mnogo lepe mindjusice bile su bele i u obiliku skoljki.Pokazala sam ih Aleksu i njemu su se isto dopale.I tako setali smo se do kraja ulice i nazad kucama.Kada sam dosla kuci mama me je pitala "ANA STO SI DOSLA TAKO KASNO!!!" I bila je upravu...Bilo je cak 22:30h. Mami sam objasnila sve sto se desavalo,a ona me je pomazila po kosi i rekla "Eeeee dete moje dete...Nek ti je sa srecom prvi decko" Ja sam se nasmejala i pocrvenela jer kome je jos lako da kaze nekome da voli devojku ili decka?!?Meni bar nije bilo lako.Proslo je tako par dana i mi smo izlazili zajedno...Jednom posle skole celo odeljenje se naslo u onom dvoristancetu i slavili smo rodjenjdan Aleksovog druga Bogdana.Kupili smo tortu,sokove i slavili smo.Odjedanput on je izvadio box sa cigarama i dao svakom decaku.Aleks je prepolovio svoju i pitao me "Oces malo?" Ja sam mu rekla "DA LI SI TI NORMALAN COVECE" ali naravno tihim glasom da me ostali decaci ne bi culi.Aleks me pogleda onako cudo i kaze "Oces ili neces makar da probas osecaj je STRAVA." Premisljala sam,premisljala i na kraju uzela samo malo da probam.I zaista osecaj je bio ne bas strava ali kao da vas neko mazi po grlu.Eto tako,pocela sam da pusim zbog decka.Naravno nisam pusila svaki dan nego jednom nedeljno ili mesecno kad me grlo boli ili golica da me prodje.Bilo je jos samo 3 nedelje do kraja prvog skole.Jedva sam cekala kraj skole ali nekako mi je bilo malo glupo sto se vise nase odeljenje nece sastajati i necemo se druziti kao pre.Aleks me je posle skole uhvatio za ruku i dok nas niko nije gledao poceo da trzi kao munja drzeci me za ruku.Ja sam vikala "HEJ!STA JE BILO!" vise puta ali on je samo govori da sacekam i sve cu da vidim.Sad mi tek nista nije bilo jasno.Odveo me je u jednu malu kucicu.U njoj se nalazila stara sofa a blizu nje jedan prozor,u kucici bilo je i kilme prasnjavih tepiha,usisivaca svega i svacega ali jedino sto mi se svidelo bila je ta sofa i prozor.Aleks kako me je drzao za ruku doveo me je do te sofe i rekao mi da sednem.Ja sam sela i on je seo pored mene.Odjedanput je izvadio malu kuticu i 1 box cigara za mene.Kutica je bila bas poput onih u kojima se stavlja prstenje.Uplasila sam se sta ako hoce da me zaprosi x D li nije me zaprosio.U toj kutici nalazila su se 2 srebrne mindjuse koje sam mu pokazala one vece u zlatari.Nisam mogla da verujem svojim ocima.Stavio ih mi je i kada sam htela da mu kazem hvala on mi je stavio jedan prst na usta i rekao "Ne moras nista da mi kazes."I poljubio me je ♥.Od tad ceo moj zivot se promenio.I tako sve do kraja skole mi smo se vidjali na tom mestascu sve dok...Poslednjeg dana skole smo se skupili na onom starome mestu gde smo svi uvek bili i ispopozdravljali se ali...Odjedanpun pojavio se Aleksov otac.Poceo je da ga samara i govori mu "KRETENU JEDAN CEMU SAM TE UCIO DA MI BOGDAN NIJE REKAO STA RADIS TI BI UMRO!!!!!!"Njegov otac bio je debeo i pravi kreten.Aleks mu je govorio "TATA NISTA NISAM SKRIVIO USPEH U SKOLI MI JE SUPER ODLICAN SAM STA JE PROBLEM" I sve je to govorio placuci.Otac je stalno govorio da ga laze ,a bilo je ocigledno da je Bogdan sve lazno ispricao Aleksovom ocu.Ja sam sve ovo gledala i nervirala sam se.Prisla sam Aleksovom ocu i izdrala se na njega rekla sam mu "GOSPODINE STA TO RADITE ALEKS NISTA NIJE UCINIO ON JE NEVIN!"A on me je samo odgurnuo i rekao pred svima da se nosim u 3 pic** ma****ne.Pred svima iz odeljenja je rekao Aleksu da ce da ga upise u nekakav internat.Ja sam se rasplakala.Njegov otac odveo ga je u auto i krenup na gas.U tome trenutku Aleks mi je kucao poruku na mobilnom u kojoj je pisalo "Ana ne brini se sve ce biti u redu volim te".Ali nije bilo nista u redu...Kada je pocela nova skolska godina njega nije bilo u odeljenju.Bio je u internatu.Na mobilni se nikad vise nije javljao...
Ova prica je istinita ali sta ces...Moja tuzna prica D :
28. avgust 2013
u86640
u86640
28. avgust 2013
to sam ja pisala pa sam sad ovde stavila
28. avgust 2013
ovo si pisala u tuzne price
29. avgust 2013
da
29. avgust 2013
Svaka cast.. 10+ <3
30. avgust 2013
Joooj...zašto sve što je lepo ima kraj
16. maj 2016
u141721
u141721
JOOOOOOOOOOOOOOOJ LJUBAVI STARA, ZASTO SI ME OSTAVILAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JOOOOOOOOOOOOOOJ. LAZEM NIKAD NISAM IMO DEVOJKU, JADAN SAM...
MAMA, JESI KUPILA IZBELJIVAC?!?!?!!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!
28. jul 2016
u36358
u36358
SULJOO IMAM TOP KOMENTAR NA FAZBUKU
29. jul 2016
u36358
u36358
USPIJO SAM U CIVOTU
29. jul 2016
u141721
u141721
KOLIKO LUJKOVA? MENI JE REKORD 250-300.
29. jul 2016
jedom sam gurao pesmicom u picku moje devojke, ali onda se onesvestila i mi smo raskinuli....bedak
01. avgust 2016
Moja devojka je raskinula samnom jer sam svrsio u kondom umesto na njenu facu, bedak......
01. avgust 2016
@ ludo kakva priča, suza mi pođe
01. avgust 2016
Bedak!
24. maj 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg