Ovo nema veze sa povratkom sajta,vec da zahvalim svim ljudima odavde.

Pre svega da pocnem od najbitnijih.

KOMAR.Jako bitna osoba u mom zivotu.Podrska kada treba i kada ne treba.Cini mi se da ne bi valjalo da smo blize jedno drugom koliko se dobro poznajemo i slazemo za neke stvari.Jedna od 3 osobe sa ovog sajta koje licno poznajem i koje su mi jako(citaj JAKO)drage.
Jedina losa stvar kod njega jeste njegov zalizak i gel koji trosi kao lud
Hvala ti na svim trenucima ,na svakoj cigari,na tome sto si bio pravi prijatelj,na svakom ukradenom kill-u u zuli(nubaro)

Pamela.Jos jedna jako bitna osoba i koja mi jako(ponovo citaj JAKO) znaci.NJu kao i gospodina iznad poznajem uzivo,i ako niste uvereni,verujte mi na rec,najlepsa je devojka koju poznajem.Kroz neke zajebane situacije i tretutke smo prosli zajedno i zbog nekih postupaka mi nije drago sto sam uradio ali sve je posle bilo super.Hvala ti za sve trenutke kojima smo se smejali,za sve sale koje smo smisljali i smicalice.Hvala ti za neispavane noci u dopisivanju i druzenju

Lazar Cuk.Takodje jako(citaj JAKO)bitna osoba sajta,i privatnoga zivota kojeg takodje kao Marka i Pamelu znam uzivo.Iako smo se videli svega par puta,dosta dobro se poznajemo.Hvala ti sto se uvek prvi odazoves na svaku poruku i imas uvek iskreno misljenje.

Za gore 3 osobe imam i izvinjenje ako nisam bio dobar drug,prijatelj,brat ili sta god.Za sve postupke koje je ova ili ona strana shvatila pogresno i kako ne treba...

Lukaluci.Jako dobra osoba koju znam maltene koliko i marka,doduse ne uzivo,i ne toliko dobro ali dosta dugo.Hvala mu na druzenju u ranijim godinama,dok smo jos obojica bili klinci.On mi je pomogao sto se tice samopouzdanja i otvaranja prema ostalim ljudima sa sajta a i uopsteno.

Gorica.Cudna i misteriozna osoba koju znam iz doba kada smo Marko,Luka i ja harali sajtom.Hvala joj na pricama i prepricavanjima njenih putovanja i avantura svakodnevnih.

Milica.Devojka u koju sam mislim prvi put bio zaljubljen jos u davnom 6. razredu.Igrali smo se momka i devojke,muza i zene,a sada je ona vec necija stvarna zena i majka.Vreme leti zar ne?Hvala joj na tome jer mi je otvorila oci sto se tice zenskoga roda(tuga zar ne)

Dusan.Poznatiji kao Rambo.Mislim da su nase svadje i pljuvanja obelezila mnoge teme na ovom forumu i sajtu.Hvala mu na druzenju,pljuvanju i vredjanju,jer smo obojica bili samo klinci tada koji su nasli nacin da se zabave.
Hvala vam svima puno na uspomenama
18. avgust 2019
Previše mi je drago što vidim ovako nešto.
Nisam imao pojma da sam ti pomogao oko samopouzdanja i otvaranja prema ostalim ljudima. Bilo je super zabavno družiti se s tobom. Bukvalno si, zajedno s još nekoliko njih ovde, deo mog detinjstva koje sam proveo na igrice123 i koje ću zauvek pamtiti. Baš me zanima šta je sada s tobom, kakav si, šta radiš u životu itd.

PS: Da li je ova Milica koju si spomenuo Milica Stanković?
20. avgust 2019
Vi ste ozbiljno oboleli
25. avgust 2019
Da biste poslali poruku, prijavi se ili se učlani
Unesi vezu na sliku
Primer: https://www.stranica.com/slika.jpg